Ramoss: Grīzmanam derētu ieklausīties cilvēkos ar saprātīgiem dzīves principiem

Antuāns Grīzmans AFP PHOTO / FRANCK FIFE

Pēdējo trīs UEFA Čempionu līgas sezonu uzvarētājs , kurš pārstāv spāņu vienību Madrides “Real”, kritizējis Madrides “Atletico” uzbrukuma līderi Antuānu Grīzmanu, nosaucot viņu par nesaprātīgu.

27 gadus vecais uzbrucējs Grīzmans jauno sezonu iesācis ne tikai kā Pasaules čempions, bet arīdzan kā UEFA Eiropas līgas un Superkausa ieguvējs Madrides “Atletico” sastāvā. Aizvadītajās četrās “La Liga” spēlēs Grīzmans izcēlies ar vienu precīzu raidījumu un divām rezultatīvām piespēlēm, bet iepriekšējā sezonā visos klubu turnīros izdevās izcelties 29 reizes.

Tikmēr Ramoss licis noprast, ka Grīzmanam vairāk jākoncentrējas uz sniegumu, nevis runāšanu:  “Vai Grīzmans šobrīd ir vienā līmenī ar Ronaldu un Mesi? Labs jautājums. Nezināšana var būt bīstama. Kad dzirdu Grīzmanu runājot, iedomājos par spēlētājiem kā Toti, Raulu, Bufonu, Maldini, Čavi un Injestu. Spēlētāji, kuri tikuši pie daudzām balvām un trofejām, bet nav ieguvuši “Ballon d’Or”. Visiem ir runas brīvība, bet Grīzmanam derētu ieklausīties Simeonē, Godinā, Kokē. Cilvēkos ar saprātīgiem dzīves principiem. Tie varētu viņam palīdzēt. Bet tai pat laikā zinu, ka viņš ir lielisks spēlētājs,” uzsvēra Ramoss.

Tāpat Madrides “Real” kapteinis izteicās par komandas dzīvi pēc Krištianu Ronaldu aiziešanas: “Viņš bija leģenda un komandas rekordu labotājs. Bet tas viss ir pagātnes formā. Spēlētājiem pēc viņa aiziešanas ir liela apetīte sacensties. Fani vienmēr mīl šos lielos spēlētājus, bet mums jādodas tālāk. Vēlu viņam visu labāko, izņemot, kad mūsu ceļi krustoties,” uzsvēra Ramoss.

Šovakar plkst. 22:00 Madrides ”Atletico” UEFA Čempionu līgas pirmajā spēlē izbraukumā cīnīsies ar ”Monaco” futbolistiem, tikmēr turnīra uzvarētāja Madrides ”Real” rītdien 22:00 savā laukumā spēkosies ar ”AS Roma” vienību.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par