Ramoss paziņo par savu nākotni “Real”

Serhio Ramoss, sportazinas.com
Serhio Ramoss Foto: UEFA

Spānijas futbola kluba Madrides “Real” kapteinis Serhio Ramoss īpaši sasauktā preses konferencē paziņojis par saviem nākotnes plāniem.

Kā zināms, iepriekš publiskajā telpā izskanēja ziņas, ka ilggadējais komandas aizsardzības balsts varētu pamest vienību, taču nu viņš visas šaubas kliedējis.

“Gribu skaidri un gaiši paziņot par saviem nākotnes plāniem. Esmu Madrides “Real” fans, vēlos šajā klubā noslēgt karjeru. Dienā, kad atvadīšos, gribu to izdarīt, izejot pa parādes durvīm jeb kā uzvarētājs,” sacīja Ramoss.

Ramoss par kluba pamešanu aizdomājies, jo vēlas spēlēt augstākajā līmenī, bet viņu neapmierināja vairākas lietas, kas saistītas ne tikai ar vājajiem sportiskajiem rezultātiem, bet arī ar lietām, kas norisinās kluba iekšienē.

Kā viena no potenciālajām pieturvietām tika minēta arī Ķīna.

“Nekad neesmu vēlējies doties uz Ķīnu. Vēlos palikt tur, kur jūtos mīlēts. “Vakar mēs visu izrunājām un vēlamies kopā būvēt nākotni,” sacījā Spānis, kurš ticies ar “Real” prezidentu Florentīno Peresu. “Mans sapnis ir karjeru noslēgt šajā klubā,” piebilda aizsargs.

Ramoss šosezon piedalījies 28 Spānijas čempionāta spēlēs, kur izcēlies ar sešiem vārtu guvumiem, bet UEFA Čempionu līgā viņam piecas spēles bez vārtu guvumiem. Ramoss pārstāv “Real” jau kopš 2005. gada.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par