“Rangers” iekļūst Eiropas līgas astotdaļfinālā

26/02/2020 23:52

Glāzgovas “Rangers” futbolisti trešdien arī Eiropas Futbola asociāciju savienība (UEFA) Eiropas līgas sešpadsmitdaļfināla otrajā mačā Portugāles pilsētā Bragā apspēlēja turienes klubu un kā pirmā komanda turnīrā iekļuva astotdaļfinālā.

“Braga” savā laukumā zaudēja “Rangers” ar 0:1 (0:0). Divu spēļu summā ar 4:2 pārāki bija Skotijas futbolisti.

Vienīgos vārtus mača 61.minūtē guva Raiens Kents.

Pirmā puslaika pirmajā kompensācijas minūtē par Raula Silvas spēli ar roku savā soda laukumā uz mājinieku vārtiem tika piespriests 11 metru soda sitiens. Tomēr Janisa Hadži spēcīgi sisto bumbu mājinieku vārtsargs Mateuss atvairīja.

Mājinieks Paulinju otrajā puslaikā trāpīja pa viesu vārtu konstrukciju, bet 61.minūtē uzvaras vārtus pēc teicamas Hadži piespēles pretuzbrukumā, izejot vienam pret Mateusu, iesita Kents.

Jau ziņots, ka pirmajā mačā Glāzgovas “Rangers” mājās uzvarēja “Braga” ar 3:2 (0:1).

UEFA Eiropas līgas 1/16 finālā iekļuva 32 komandas – 12 uzvarētājas no grupu turnīra, vēl 12 otrās vietas ieguvējas un astoņi trešo vietu UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā izcīnījušie klubi.

Pārējās sešpadsmitdaļfināla atbildes spēles notiks ceturtdien, bet jau piektdien tiks izlozēti astotdaļfināla pāri.

Finālmačs 27.maijā tiks aizvadīts Gdaņskas stadionā.

Pērn par turnīra uzvarētāju kļuva Londonas “Chelsea”, kas finālā ar 4:1 uzvarēja citu šīs pilsētas komandu “Arsenal”.