“Rangers” pēc gada pārtraukuma aizvada maču ar skatītājiem un sagrauj divīzijas līderi (VIDEO)

27/02/2021 10:26
Ņujorkas

Šonakt Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Ņujorkas “Rangers”, pirmo reizi šosezon aizvadot mājas spēli savu skatītāju priekšā, ar rezultātu 6:2 sagrāva Bostonas “Bruins” un sagādāja viesiem otro zaudējumu pēc kārtas.

Mača rezultātu pirmā perioda vidū atklāja “Rangers” uzbrucējs Fils Di Džuzepe, spēles pirmajam nogrieznim noslēdzoties ar minimālu mājinieku pārsvaru. Otrās trešdaļas ievadā 2:0 panāca Raiens Stroms, bet jau divas minūtes vēlāk vienus vārtus atspēlēja Patriss Beržerons. Otrā perioda noslēgumā “Rangers” guva vēl divus vārtus – vairākumā precīzi vārtos ripu raidīja Kolins Blekvels, bet 4:1 panāca Kriss Kraiders.

Noslēdzošās trešdaļas ievadā “Rangers” turpināja savu ofensīvu, nepilnu četru minūšu laikā gūstot divus ātrus vārtus. Sākumā precīzs izrādījās Pāvels Bučnevičs, bet sestro ripu pretinieku vārtos raidīja Džonatans Brodzinskis. Trešā perioda vidū rezultāta starpību izdevās samazināt Bredam Maršānam, taču tas nespēja glābt viņa pārstāvēto “Bruins” no pārliecinoša zaudējuma viesos 2:6.

Ņujorkieši aizvadīja mājas spēli ar skatītājiem pirmo reizi pēdējo 326 dienu laikā, kamēr lielākā daļa komandu koronavīrusa pandēmijas dēļ joprojām turpina spēlēt bez līdzjuējiem tribīnēs. Spēli pret Bostonu bija ļauts apmeklēt 1800 skatītājiem jeb 10% no arēnas maksimālās ietilpības.

Pēc spēles vairāki “Rangers” hokejisti – Pāvels Bučņevičs, Raiens Stroms un Ādams Fokss – uzdāvināja spēles apmeklētājiem savas nūjas.

Citā šīs nakts duelī Minesotas “Wild” ar 3:1 pārspēja  Losandželosas “Lakers”, pārtraucot viesu sešu uzvaru sēriju.

“Wild” uzvaras gājienu uzsāka jau spēles pirmajā periodā, pretinieku vārtos raidot trīs bezatbildes ripas. Spēles 13.minūtē mača rezultātu atklāja krievu uzbrucējs Kirils Kaprizovs, divas minūtes vēlāk rezultāta starpību dubultoja Niks Bjugstāds, bet piecas minūtes līdz trešdaļas beigām 3:0 panāca Džoels Erikons.

Otrais periods tika aizvadīts bez rezultatīvām darbībām abu komandu hokejsitu izpildījumā. Savukārt noslēdzošajā spēles nogrieznī vien trīs minūtes pirms mača beigām “goda” vārtus “Kings” labā guva Džefs Kārters.

Noslēdzošajā šīs nakts mačā Kolorādo “Avalanche” viesos ar 3:2 pārspēja Arizonas “Coyotes”, atgriežoties uz uzvaru takas pēc diviem piedzīvotiem zaudējumiem.

Mača pirmajā trešdaļā sekoja noraidījumu jūra abu komandu hokejistu izpildījumā, taču vārti netika gūti, pirmajam spēles nogrieznim noslēdzoties ar bezvārtu neizšķirtu. Mača rezultāts tika atklāts otrā perioda otrajā minūtē, kad spēlē vairākumā precīzs izrādījās “Avalanche” uzbrucējs Miko Rantanens.

Spraigākie notikumi izvērsās spēles pēdējā trešdaļā, kuras laikā tika gūti četri vārti. Perioda ievadā vārtus guva viesu uzbrucējs Andrē Burakovskis, bet jau piecas minūtes vēlāk 3:0 panāca Nazems Kadri. Atspēlēšanos mājinieki uzsāka vien pašā spēles izskaņā, pirmajai “Coyotes” ripai sasniedzot pretinieku vārti tīkliņu vien pusotru minūti līdz mača beigu signālam. Vēl 30 sekundes vēlāk rezultāta starpību līdz minumam samazināja Dreiks Kadžula, taču ar to bija par maz, lai izglābtos no zaudējuma ar 2:3.