“Rangers” uguņo trešajā periodā pret “Senators”, Lindholms ar “hat-trick” nokārto “Flames” uzvaru (VIDEO)

23/10/2021 22:49
Eliass Lindholms

Šovakar Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Ņujorkas “Rangers” ar rezultātu 3:2 pārspēja Otavas “Senators”, izcīnot trešo uzvaru pamatlaikā šajā sezonā.

Pirmajā periodā “Senators” vadībā izvirzīja Niks Pols, savukārt otrajā trešdaļā vienībām vārtus gūt neizdevās. Noslēdzošās 20 minūtes ar precīzu metienu iesāka Otavas vienība, kad izcēlās Džošs Noriss. Tikmēr trešā perioda turpinājumā trīs minūšu un 20 sekunžu “Rangers” guva trīs vārtus un izcīnīja panākumu. Ņujorkas rindās atzīmējās Kriss Kreiders, Raiens Lindgrens un Barklejs Gudrovs.

Citā duelī Vašingotnas “Capitals” atspēlēja trīs vārtu deficītu, bet ar to bija par maz, lai parspētu Kalgari “Flames”. Kalgari komanda sīvā cīņā ar rezultātu 4:3 pagarinājumā pieveica “Capitals” hokejistus.

Jau cīņas pirmajā trešdaļā 3:0 vadību ieguva “Flames” klubs, kad golu iemeta Endrū Mandžapane, bet divreiz ripu “Capitals” vārtos raidīja Eliass Lindholms. Otrais periods pagāja Vašingtonas vienības zīmē, kad tika atspēlēts viss iekrātais deficīts, pateicoties Jevgēņija Kuzņecova, Martina Fehervarija un Aleksandra Ovečkina precīzajiem metieniem. Ar 60 minūtēm bija par maz, lai noskaidrotu uzvarētāju, tāpēc bija jāaizvada papildlaiks, kurā savu trešo golu šajā mačā ieguva Lindholms.