“Rangers” uzbrucējs Lemjē pirmoreiz karjerā sasniedz “Gordija Hova hat-trick” (VIDEO)

12/03/2019 13:22

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) šonakt ar t.s. “Gordija Hova hat-trick” jeb “Howe-trick” izcēlās Ņujorkas “Rangers” uzbrucējs Brendans Lemjē, bet viņa pārstāvētā komanda izbraukumā ar rezultātu 2:3 pagarinājumā tomēr piekāpās Edmontonas “Oilers”.

22 gadus vecais četrkārtējā Stenlija kausa ieguvēja Kloda Lemjē dēls pa ceļam uz savu karjeras pirmo “Howe-trick” vispirms otrā perioda piektajā minūtē izvicināja dūres Džuharu Kairu, bet nepilnas septiņas minūtes vēlāk atzīmējās ar vārtu guvumu, tobrīd panākot rezultātu 1:2, savukārt noslēdzošās trešdaļas ievadā pēc viņa piespēles neizšķirtu 2:2 panāca Brets Haudens.

Kā zināms, lai sasniegtu leģendārā Gordija Hova vārdā nosaukto “hat-trick”, vienā spēlē ir jāgūst vismaz vieni vārti, jāizpilda vismaz viena rezultatīva piespēle, kā arī jāizvicina dūres ar pretinieku komandas hokejistu.

Lemjē savā pirmajā sezonā “Rangers” klubā un trešajā kopumā NHL karjerā 51 mačā atzīmējies ar 11 precīziem metieniem, piecām piespēlēm, 83 soda minūtēm un pozitīvu lietderības koeficientu +9.