Ranjēri: Vēlējos nogalināt Kamarā

31/12/2018 13:21

Dusmīgs pēc savas vadītās komandas Londonas “Fulham” uzvaras Anglijas futbola premjerlīgas mačā pār Hadersfīldas “Town” (1:0) bija tās galvenais treneris Klaudio Ranjēri, kurš atzina, ka sakarā ar kādu spēles epizodi “vēlējies nogalināt” vienu no saviem spēlētājiem.

Iemesls šādiem izteikumiem bija 82. minūtē notikušais incidents, kurā “Fulham” nopelnīja iespēju izpildīt 11 metru soda sitienu. Mirkļus vēlāk starp francūzi Abubakaru Kamarā un Aleksandaru Mitroviču sākās strīds par to, kurš izpildīs pendeli. Lai gan ierasti šīs standartsituācijas izpilda serbs, tomēr šoreiz Kamarā viņam bumbu atņēma un pendeli izpildīja pats, beigu beigās nemaz nespējot to realizēt un rezultātam tobrīd saglabājoties 0:0.

Ranjēri izteicās: “Es pats piekodināju Kamarā atstāt bumbu Mitrovičam, kurš ir mūsu “štata” 11 metru sitienu izpildītājs, taču Kamarā izdarīja pretējo – tas ir kaut kas neaptverams! Pēc tam vēlējos viņu nogalināt! Tas ir tikai normāli, ka pendeli vajadzēja izpildīt Mitrovičam, kurš iesita savu pēdējo 11 metru sitienu mačā pret Mančestras “United”.”

“Es pēc tam aprunājos ar Kamarā un pateicu, ka tas nav normāli, ko viņš izdarīja. Viņš izrādīja lielu necieņu gan man, gan klubam, gan faniem un saviem komandas biedriem,” atklāja itāļu treneris, kurš 2016. gadā ar Lesteras “City” sensacionāli triumfēja Anglijas premjerlīgā.

Savukārt pats Mitrovičs, kurš kompensācijas laika pirmajā minūtē tomēr izrāva uzvaru “Fulham” labā, bija nedaudz pielaidīgāks: “Mums bija neliels strīds par to, kurš uzņemsies pienākumu sist soda sitienu, tomēr es cienu viņa gribu to darīt. Pats pagātnē esmu tā darījis.”

“Pēc šīs uzvaras esmu tik laimīgs, ka vēlos no prieka raudāt,” atzina šosezon 20 spēlēs astoņus vārtus guvušais Mitrovičs.

“Fulham” ir neuzvarēta pēdējās trīs spēlēs, turnīra tabulā ar 20 mačos izcīnītiem 14 punktiem ieņemot priekšpēdējo – 19. – pozīciju.