“Raptors” kontrolē spēli un neatstāj variantus Kuruca “Nets” arī trešajā mačā (VIDEO)

21/08/2020 22:53
Rodions Kurucs

Latvijas basketbolista Rodiona Kuruca pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Bruklinas “Nets” ar 92:117 piekāpās Toronto “Raptors”, sērijā nonākot iedzinējos ar 0-3.

Spēli labāk uzsāka “Raptors” basketbolisti, visu pirmo puslaiku turot pretiniekus drošā attālumā. Viņiem izdevās pārtraukumā doties ar 57:42. Otrajā puslaikā Toronto spēlētāji turpināja kontrolēt notikumus laukumā un spēja izcīnīt uzvaru.

Rodions Kurucs šo spēli iesāka uz rezervistu soliņa, viņš laukumā pavadīja deviņas minūtes un 19 sekundes, atzīmējoties ar sešiem gūtiem punktiem, divām atlēkušajām bumbām un vienu rezultatīvu piespēli. Spēles laikā pa grozu Kurucs meta vien četras reizes, trāpot visus trīs divpunktu metienus un garām aizmetot vienīgo tālmetienu.

Uzvarētājiem labākais bija Paskāls Siakams, kurš guva 26 punktus, izcīnīja astoņas bumbas zem groziem, kā arī atdeva piecas rezultatīvas piespēles. Viņam ar 22 punktiem palīdzēja Freds Vanvlīts, bet “double-double” Seržam Ibakam (20+13) un Kailam Laurijam (11+10)

“Nets” sastāvā 23 punkti Tailera Džonsona rēķinā, bet 15 punkti un sešas rezultatīvas piespēles Karisam Levertam.

Abas komandas nākamo maču aizvadīs 24.augustā, spēlei sākoties plkst. 1:30 pēc Latvijas laika.