“Raptors” prezidents atklāj komandas turpmākos mērķus un plānus

Masai Udžiri
Masai Udžiri | Foto: ESPN

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Toronto “Raptors” prezidents atklājis komandas starpsezonas plānus, kā arī nākotnes mērķus.

“Mums jāskatās uz to, kas ir tagad. Jāskatās gan uz īstermiņa nākotni, gan arī ilgtermiņa nākotni,” sacīja Udžiri. “Pēc tam mums ir jāaplūko, kādi mērķi mums varētu būt 2021. gadā. Pēc tam jāseko līdz brīvo aģentu tirgum. Šeit patiešām ir jānovērtē, kāds bija basketbols Orlando “burbulī”, pret patieso spēli ārpus “burbuļa”.”

Prezidents atklāj, ka galvenā kluba prioritāte brīvo aģentu tirgū ir sastāvā saglabāt Fredu Vanvlītu. Tāpat jākoncentrējas līgumus noslēgt arī ar Seržu Ibaku, Marku Gazolu, Rondeju Holisu-Džefersonu un Krisu Bušēru.

“Es saku visai pasaulei, ka Laurijs ir neticams. Tas viss, ko viņš ir izdarījis visas šīs organizācijas labā… Negribu sākt viņu virzīt uz Slavas zāli, jo es vēlos vēl 10 neticamus gadus no viņa. Man šķiet, jo vecāks viņš kļūst, jo labāks viņš paliek,” par Kailu Lauriju izteicās Udžiri.

“Kad Orlando “burbulī” bija pavadīts ilgāks laiks, mēs visi kļuvām tuvāki,” pauž “Raptors” prezidents. “Tas bija ļoti interesants brīdis, jo mēs nevarējām sagaidīt iekāpšanu autobusā, kad visi runāja viens ar otru, kad pavadījām laiku kopā. Man tas patika. Zinu, ka bija grūti atraties tādā vidē, taču spēlētāji izrādīja milzīgu izturību.”

“Raptors” vienība Nika Nērsa vadībā šosezon regulārajā turnīrā finišēja otrajā pozīcijā Austrumu konferencē. “Play-off” izcīņā Toronto basketbolisti uz pirmās kārtas sērijā pret Bruklinas “Nets” ar rezultātu 4-0.

Austrumu konferences pusfināla sērijā Kanādas vienība ar 3-4 sīvā cīņā atzina Bostonas “Celtics” pārākumu.

Udžiri ir viens no visvairāk respektētajiem prezidentiem visā līgā, kā arī NBA apskatnieku starpā augsti tiek vērtēts Toronto kluba ģenerālmenedžeris Bobijs Vebsters. Udžiri, Vebstera un Nērsa trijotne viņu kvalitatīvi veikto darbu dēļ ļāvusi uzskatīt “Raptors” komandu par vienu no sakārtotākajām visā līgā.

50 gadus vecais nigērietis Udžiri pie “Raptors” basketbola operāciju prezidenta stūres stājās 2013. gadā. Zīmīgi, ka pēc triumfa NBA par viņu interesi izrādīja Vašingtonas “Wizards” vienība, kas Udžiri solīja iespaidīgu atalgojumu. Viņš gan šim piedāvājumam nepiekrita. Vēlāk par Udžiri interesējās Ņujorkas “Knicks”, taču šis klubs izšķīrās par labu Leonam Rouzam.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par