“Raptors” turpina krist – no astotā zaudējuma neglābj pat Siakama “triple-double” (VIDEO)

12/01/2021 09:02
Paskāls Siakams

Aizvadītajā naktī Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Toronto “Raptors” (2-8) piedzīvoja kārtējo neveiksmi, zaudējot Portlendas “Trail Blazers” (6-4) ar 111:112.

Pēdējā minūtē 2019. gada NBA čempione bija vadībā ar 111:110, tomēr 10 sekundes pirms sirēnas “Trail Blazers” basketbolists Kristāns Makolums izcēlās ar precīzu metienu, sagādājot pretiniekiem astoto zaudējumu desmit spēlēs. Viņš arī kļuva par komandas rezultatīvāko spēlētāju, kopā iemetot 30 punktus.

Kanādas komandas rindās izcilu sniegumu demonstrēja Paskals Siakams, kurš izcēlās ar 22 punktiem, 13 atlēkušajām bumbām un desmit piespēlēm.

Sakramento “Kings” (5-6) rezultatīvā cīņā ar 127:122 pārspēja Indiānas “Pacers” (6-4). Līdere mainījās 21 reizi, savukārt uzvarētāja panākumu nodrošināja vien pēdējās ceturtdaļas izskaņā. Karaļu rindās ar 30 punktiem un astoņām izcīnītām bumbām zem groziem izcēlās Harisons Bārnss, savukārt D’Aronam Foksam pavisam nedaudz pietrūka līdz “double-double” – 21 punkts un deviņas piespēles.

Tikmēr “Pacers” rindās labu maču aizvadīja lietuvietis Domants Sabonis, kurš guva 28 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas.

Ņujorkas “Knicks” (5-6), spēlējot astoņu cilvēku sastāvā, zaudēja Šarlotes “Hornets” (6-5) ar 88:109. Uzvarētāju rindās 34 punkti Gordonam Heivordam, savukārt Lamelo Bols bija lielisks cīņā zem groziem – viņam 14 atlēkušās bumbas. Ņujorkas vienībā 19 punktus guva Kevins Nokss, savukārt Mičelam Robinsonam 12 punkti un 11 izcīnītas bumbas zem groziem.

Citās spēlēs Memfisas “Grizzlies” ar 101:91 apspēlēja Klīvlendas “Cavaliers”, Mivoki “Bucks” ar 121:99 pārspēja Orlando “Magic”, bet Filadelfijas “76ers” ar 94:112 piekāpās Atlantas “Hawks”

Ņujorkas “Knicks” – Šarlotes “Hornets” 88:109
Memfisas “Grizzlies” – Klīvlendas “Cavaliers” 101:91
Milvoki “Bucks” – Orlando “Magic” 121:99
Fīniksas “Suns” – Vašingtonas “Wizards” 107:128
Filadelfijas “76ers” – Atlantas “Hawks” 94:112
Toronto “Raptors” – Portlendas “Trail Blazers” 111:112
Indiānas “Pacers” – Sakramento “Kings” 122:127