Kuruca pārstāvētā “Nets” atspēlē 21 punktu un pagarina uzvaru sēriju (VIDEO)

19/01/2019 04:47

Trešo uzvaru pēc kārtas Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) svinējusi Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas “Nets”, kas šonakt atspēlējās no -21, noslēgumā ar 117:115 pieveicot vietējo Orlando “Magic”.

Latviešu basketbolistam šī gan bija viena no sezonas vājākajām spēlēm, laukumā Kurucam pavadot “vien” 11 minūtes, kuru laikā izdevās gūt divus punktus (1/2 – 2p.), kā arī iekrāt divas atlēkušās bumbas, atdot vienu rezultatīvu piespēli, pārtvert vienu bumbu, nopelnīt divas piezīmes un negatīvu +/- rādītāju -13.

Cīņu “Nets” iesāka pagalam vāji, nekādā veidā nespējot atrast savu spēli ne pirmajā (25:32), ne otrajā spēles ceturksnī, kurā viesi vienubrīd nokļuva zaudētājos pat ar 21 punkta starpību (37:58). Līdz puslaika beigām “Nets” gan spēja pietuvoties līdz -13 (54:67).

Tiesa pēc lielā pārtraukuma “Nets” atkārtoti iekrāja lielākus mīnusus. Pavērsiena punkts izrādījās noslēdzošā ceturtdaļa, kurā “Nets” pacietīgi deficītu sadeldēja, mača galotnē pašai pārņemot un neizlaižot no savām rokām vadību – 117:115.

Lielisku sniegumu parādīja “Nets” basketbolists D’Andželo Rasels, kurš guva 40 punktus un atdeva septiņas rezultatīvas piespēles. Tikmēr mājiniekiem 23 punkti Ārona Gordona labā.

Līdz ar to “Nets” ar bilanci 24-23 Austrumu konferences kopvērtējumā ir pacēlusies uz sesto pozīciju.

Nākamo maču Bruklinas vienība aizvadīs 21. janvāra vakarā, kad melni-baltie savās mājās uzņems Sakramento “Kings”.