Rastorgujevam 18.vieta PČ vasaras biatlonā iedzīšanas sacensībās

26/08/2018 20:52

Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs svētdien Čehijā izcīnīja 18.vietu pasaules čempionātā vasaras biatlonā 12,5 kilometru iedzīšanas sacensībās.

Par pasaules čempionu iedzīšanā kļuva čehs Ondržejs Moravecs, kurš ar vienu kļūdu šaušanā finišēja pēc 33 minūtēm un 52,9 sekundēm. Viņš par vairāk nekā pusminūti apsteidza savu tautieti Maihalu Krčmāržu, kurš nesašāva divus mērķus, kamēr trešais bija ukrainis Artjoms Prima.

Savukārt Rastorgujevs no uzvarētāja atpalika par divām minūtēm un 14,4 sekundēm, šaušanā pieļaudams četras kļūdas. Sacensību laikā viņam tā arī ne reizi neizdevās ielauzties labāko desmitniekā.

Vēl no Latvijas sportistiem Roberts Slotiņš ar desmit kļūdām šaušanā bija 49.vietā starp 57 finišu sasniegušiem biatlonistiem.

Pirms tam sestdien sprintā Rastorgujevs guva 21.pozīciju, kamēr Slotiņš ieņēma 52.vietu 65 biatlonistu konkurencē.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka pirms tam svētdien sieviešu iedzīšanā Baiba Bendika sākotnēji izcīnīja 15.vietu, bet pēc tam tika diskvalificēta par aptveres neizņemšanu no ieroča pirms šaušanas celiņa maiņas. Savukārt junioru konkurencē 11.vietu starp puišiem iedzīšanā izcīnīja Edgars Mise, kamēr Ieva Pūce bija 22.pozīcijā.