Rastorgujevs pēc Phjončhanas spēlēm saņēmis piedāvājumus pārstāvēt citas valstis (VIDEO)

Andrejs Rastorgujevs, Sportazinas.com
foto: AP

Latvijas biatlona līderis Andrejs Rastorgujevs laiku pēc sezonas labprāt pavada savas dzimtās Alūksnes apkaimē, palīdzot vecākiem un radiem ar dažādiem saimnieciskiem darbiem. 30 gadus vecais sportists sarunā ar Sporta Studija arī atzinis, ka pēc Phjončhanas Olimpiskajām spēlēm saņēmis piedāvājumus startēt arī zem citu valstu karogiem.

Alūksnietis vairāk kā mēnesi bija spiests iztikt bez sportošanas, jo aprīlī biatlonistam tika veikta deguna operācija: “Līdzināja starpsienu degunam. Operācija it kā nav tā sarežģītākā, bet rehabilitācija pēc tās ir nepieciešama. Līdz ar to man mēnesis bija ārā, es neko nedarīju. Tajā laikā padzīvoju tepat pa Latviju, Rīgu. Izbaudīju skaisto laiku, bet pēc tam jau sāku kaut ko darīt.”

Andrejs aizvadītajā olimpiādē savu labāko rezultātu uzrādīja 12,5 kilometru iedzīšanas disciplīnā, finišējot 12. pozīcijā. Sportists atzina, ka vēlāk viņu uzrunājuši dažādu valstu pārstāvji, izsakot vilinošus piedāvājumus pieņemt viņu pilsonību.

“Pēc olimpiādes bija tāds neliels aptumsums, jo iet četrus gadus uz to mērķi un pēc tam vēl četrus – tā tomēr ir liela atbildība ne tikai pret sevi, ģimeni un cilvēkiem, kas ar tevi strādā, bet arī, protams, pret valsti.”

“Sapratu, ka tos cilvēkus, kas tic man, kā arī atbalstītājus un fānātus, kas bijuši ar mani jau visu šo laiku, es nedrīkstu tomēr pievilt. Jāturpina un jāiet uz priekšu.”

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar