Rastorgujevs: Pēc sudraba izcīnīšanas mājās bija ļoti daudz uzmanības

29/02/2024 20:56
Nokopēts
Andrejs Rastorgujevs

Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs sarunā ar “Latvijas Televīziju” komentējis sajūtas pirms gaidāmā Pasaules kausa posma Norvēģijas pilsētā Holmenkollenē.

Jau vēstīts, ka 18. februārī Latvijas pārstāvis pasaules čempionāta 15 kilometru distancē ar kopēju startu izcīnīja sudrabu, kas ir visu laiku labākais rādītājs Latvijas biatlona vēsturē. Jautāts par to, kā viņš pavadīja pusotru nedēļu pēc triumfa, biatlonists teica, ka bija saskaries ar lielu ažiotāžu. “Mājās bija ļoti daudz uzmanības, arī ar tuviniekiem bija jāpavada laiks. Sanāca tā, ka tiklīdz atbraucu [mājās], ļoti daudzi gribēja visu kaut ko pajautāt. Gribējās arī nedaudz pabūt mājās,” teica Rastorgujevs.

“Tagad esam šeit, Norvēģijā. Rītdien starts, viss turpinās. Protams, jāpabeidz sezona un tad skatīsimies [uz nogurumu]. Cik nu šonedēļ sanācis patrenēties fiziski, priekšā ir trīs kausi un tie ir jāfinalizē,” pārliecināts sportists.

Lai arī Norvēģijā šodien līst lietus un temperatūra ir virs nulles, Rastorgujevs tajā nesaskata problēmu. “Laika apstākļi ir fantastiski, šeit ir baigi forši, saulīte spīde. Jāgatavojas, un tad jau visu redzēsim finiša protokolā. Nezinu, ka būs, bet man ir nojausma, ka būs redzami daudzi Latvijas karogi. Ir liela motivācija savu skatītāju priekšā parādīt augstvērtīgus rezultātus.”

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
11
6.75
1.16
1.47
4.75
6
1.58
3.8
4.4
3.2
4.1
1.91
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām