“Real” aizraujošā UEFA ČL mačā pieveic “Napoli”, “Arsenal” un “United” negaidīti zaudē

04/10/2023 09:58
Madrides Real

C grupa

Madrides “Real” futbolisti otrdien Čempionu līgā tika pie otrā panākuma, kamēr citā grupas mačā uzvaru kompensācijas laikā izrāva Portugāles vienība “Braga”.

C apakšgrupas spēlē “Real” izbraukumā ar rezultātu 3:2 (2:1) pārspēja “Napoli”. 19.minūtē vadībā izvirzījās laukuma saimnieki pēc tam, kad Leo Ēstigors tika pie atlēkušās bumbas vārtu priekšā un ar sitienu ar galvu pārspēja pretinieku vārtsargu. Nepilnas astoņas minūtes vēlāk pirmos Madrides komandas vārtus guva Vinisiuss Žuniors, bet vēl septiņas minūtes vēlāk precīzs bija Džuds Belingems un panāca 2:1 “Real” labā.

Otrā puslaika ievadā pēc VAR iesaistes “Napoli” tika pie 11 metru soda sitiena, kuru precīzi izpildīja Pjotrs Zelinskis, izlīdzinot rezultātu. 78.minūtē rezultāts atkal kļuva par labu madridiešiem, kad “Real” futbolista Federiko Valverdes tālu sitienu nespēja atvairīt “Napoli” vārtsargs Alekss Merets, pēc kura pieskāriena bumba nonāca mājinieku vārtos.

Citā C grupas mačā Portugāles vienība “Braga” viesos ar rezultātu 3:2 (1:2) izrāva uzvaru pār Berlīnes “Union”. Pirmā puslaika izskaņā Berlīnes vienībai nepilnu septiņu minūšu laikā izdevās gūt divus vārtus, precīzam esot Šeraldo Bekeram. Četras minūtes pirms puslaika beigām vienus vārtus viesiem atguva Siku Niakatē. Pēc spēlētām sešām minūtēm otrajā puslaikā rezultātu izlīdzināja Bruma, bet kompensācijas laika ceturtajā minūtē uzvaru izrāva Andrē Kastro.

C apakšgrupā pēc divām spēļu kārtām pirmo vietu ar sešiem punktiem ieņem “Real”, pa trīs punktiem ir “Napoli” un “Braga”, bet “Union” nav tikusi pie punktiem.

B grupa

B apakšgrupas spēlē “Lens” savā laukumā ar rezultātu 2:1 (1:1) uzvarēja Londonas “Arsenal”. Londonas futbolisti izvirzījās vadībā pēc spēlētām 14 minūtēm, precīzam esot Gabriels Žezuss, bet pirmā puslaika turpinājumā laukuma saimnieki pēc Adrjēna Tomasona vārtiem izlīdzināja rezultātu. Otrajā puslaikā uzvaru nesošos “Lens” vārtus guva Elje Vaī.

Citā mačā Eindhovenas PSV mājās ar rezultātu 2:2 (0:0) spēlēja neizšķirti ar “Sevilla”.Pirmajam puslaikam noslēdzoties bez gūtiem vārtiem, 68.minūtē viesu labā pirmos vārtus guva Nemaņa Gudeļs.

Eindhovenas vienībai izdevās izlīdzināt rezultātu pirmo reizi tikai 86.minūtē, precīzam esot Lūkam de Jongam, taču minūti vēlāk “Sevilla” atkal izvirzījās vadībā pēc Jusefa En-Nesiri vārtiem. Laukuma saimnieki izrāva neizšķirtu kompensācijas laika piektajā minūtē, kad Seviljas komandas vārtsargu pārspēja Džordans Teze.

Pēc diviem mačiem B apakšgrupā līdere ar četriem punktiem ir “Lens”, trīs punktus izcīnījusi “Arsenal”, bet “Sevilla” un PSV tikušas attiecīgi pie diviem un viena punkta.

A grupa

Stambulas “Galatasaray” viesos ar rezultātu 3:2 (1:1) uzvarēja Mančestras “United”, pretiniekiem sagādājot otro neveiksmi. Mājinieki panāca 1:0 jau pēc spēlētām 17 minūtēm, kad precīzs bija Rasmuss Hejlunds, taču nepilnas sešas minūtes vēlāk rezultāts kļuva neizšķirts, pateicoties Vilfrīda Zahas vārtiem.

Otrajā puslaikā Hejlunds vēlreiz izvirzīja vadībā Mančestras vienību, tomēr pēc četrām minūtēm Kerems Akturkoglu izlīdzināja rezultātu (2:2). 77.minūtē “United” rindās otro dzelteno kartīti nopelnīja Kazemiru un atstāja mājiniekus mazākumā.  Neilgi pēc neprecīza 11 metru soda sitiena Stambulas vienībai 81.minūtē izdevās tikt pie vārtiem, šoreiz “United” vārtos bumbu raidot Mauro Ikardi.

Savukārt Minhenes “Bayern” izbraukumā ar rezultātu 2:1 (0:0) uzvarēja “Kobenhavn” no Dānijas. Lukass Leragers guva pirmos vārtus mačā un izvirzīja vadībā Kopenhāgenas komandu, taču pēc 11 minūtēm rezultāts kļuva 1:1, kad mājinieku vārtsargu pārspēja Džamals Musiala. Uzvaru nesošos vārtus 83.minūtē guva Matiss Tels.

Pēc divām spēļu kārtām A apakšgrupā pirmo vietu ar sešiem punktiem ieņem “Bayern”, kurai ar četriem punktiem seko “Galatasaray”, vienu punktu izcīnījusi “Kobenhavn”, kamēr “United” divās cīņās palikusi bez punktiem.

D grupa

D apakšgrupas mačā Milānas  “Inter” savā laukumā ar rezultātu 1:0 (0:0) pārspēja Lisabonas “Benfica”. Vienīgie vārti spēlē tika gūti 62.minūtē, kad pēc Denzela Damfrīza piespēles milāniešus vadībā izvirzīja Markuss Tirāms.

Savukārt apakšgrupas pirmajā mačā otrdien Sansebastjanas “Real Sociedad” izbraukumā ar rezultātu 2:0 (2:0) uzvarēja “Salzburg”. Pēc spēlētām nepilnām septiņām minūtēm viesus vadībā izvirzīja Mikels Ojarsavals, bet vēl pēc 20 minūtēm pārsvaru dubultoja Braiss Mendess, kurš izmantoja pretinieku kļūdu un veiksmīgi noslēdza pretuzbrukumu ar precīzu sitienu.

Otrā puslaika ievadā Zalcburgas vienībai izdevās tikt pie 11 metru soda sitiena, taču pēc VAR iesaistes tiesnešu sākotnējai lēmums tika atcelts

Pēc divām spēļu kārtām D apakšgrupas līdere ar četriem punktiem ir “Real Sociedad”, kurai ar tādu pašu punktu skaitu seko “Inter”. “Salzburg” tikusi pie trīs punktiem, kamēr “Benfica” divās cīņās palikusi bez punktiem.