“Real Betis” uzvar Milānā, “Arsenal” izrauj uzvaru Lisabonā

25/10/2018 22:42

UEFA Eiropas līgas grupu turnīra trešās spēļu kārtas ievadā negaidītu uzvaru izcīnījusi Spānijas vienība “Real Betis”, kas Milānā ar 2:1 apspēlēja vietējo “AC Milan”.

“Real Betis” labā rezultātu 30. minūtē atklāja Antonio Sanabrija, kamēr 55. minūtē Džovanni lo Selso viesu pārvaru dubultoja – 2:0. Spēles izskaņā Patriks Kutrone vienus vārtus atguva, taču tas bija viss – “Real Betis” uzvara ar 2:1.

Abas minētās komandas šobrīd atrodas F grupas pirmajās divās pozīcijās.

Otrajā F grupas mačā Pirejas “Olympiakos” tikai otrajā puslaikā realizēja milzīgo pārsvaru izdarītajos sitienos (27:8), ar 2:0 pieveicot sīksto Luksemburgas čempioni “F91 Dudelange”.

Tikmēr E grupā perfektu sniegumu turpina rādīt Londonas “Arsenal”, kas šovakar, pateicoties Danija Velbeka rezultatīvajam sitienam 77. minūtē, ar 1:0 izbraukumā apspēlēja otrajā vietā esošo Lisabonas “Sporting”.

Citā F grupas spēlē Poltavas “Vorskla” no Ukrainas ar 1:0 viesos uzveica Azerbaidžānas čempioni Agdamas “Qarabaģ”.

A grupā Latvijas izlases vārtsargs Andris Vaņins palika “Zurich” rezervē, komandai izcīnot trešo uzvaru trīs spēlēs – šoreiz dramatiskā un aizraujošā mačā mājās ar 3:2 tika pieveikta spēcīgā Leverkūzenes “Bayer”.

Grupas paralēlajā mačā Larnakas AEK Kiprā nospēlēja 1:1 ar bulgāru Razgradas “Ludogorets”.

B grupas augšgalā izvirzījušās divas “Red Bull” franšīzes komandas – Zalcburgas “Red Bull” ar 2:0 pieveica titulēto skotu čempioni Glāzgovas “Celtic”, kamēr Leipcigas “Red Bull” ar 3:0 sakāva Trondheimas “Rosenborg” no Norvēģijas.

D grupā lieliski (deviņi punkti) turpina spēlēt Zagrebas “Dinamo”, kas viesos ar 2:1 apspēlēja Trnavas “Spartak” no Slovākijas. Tikmēr otrajā vietā izvirzījies slavenais turku klubs Stambulas “Fenerbahce”, kas nospēlēja 2:2 ar beļģu “Anderlecht”.

Visbeidzot C apakšgrupā svarīgas un ļoti smagas uzvaras guvušas līderes Sanktpēterburgas “Zenit” un Prāgas “Slavia”, kas ar 2:1 un 1:0 apspēlēja attiecīgi Bordo “Girondins” un dāņu “Kobenhavn”.