“Real” kapteinim draud diskvalifikācija līdz 12 spēlēm un derbija izlaišana

Serhio Ramoss, sportazinas.com
Serhio Ramoss | Foto: UEFA

Spānijas futbola granda Madrides “Real” kapteinis pēc tiesneša apvainošanas varētu izlaist līdz 12 spēlēm, vēsta spāņu medijs “Diario Sport”.

Incidents notika vietējā čempionāta spēlē starp Madrides “Atletico” un “Real” (0:0). Vienā no epizodēm Ramoss nosauca līnijtiesnesi par “k*ces dēlu”, par ko pats arbitrs uzreiz izpelnījās kritiku no “Atletico” galvenā trenera Djego Simeones: “Kāpēc tu atļauj viņam šādi uzvēsties?” jautāja speciālists.

Ja “Atletico” iesniegs sūdzību sacensību komitejā, tad pret “Real” kapteini tiks uzsākta izmeklēšana. Ja tiks pierādīts tiesneša apvainošanās fakts, tad Ramosam draud diskvalifikācija no četriem līdz 12 mačiem. Savukārt ja komiteja spāņu futbolista uzvedību kvalificēs kā necieņas izrādīšanu, tad diskvalifikācija nepārsniegs trīs spēles.

Trīs maču diskvalifikācija nozīmētu, ka aizsargam nāksies izlaist komandas derbiju pret valsts čempioni “Barcelona”, kas norisināsies 26. oktobrī. Pēc septiņiem mačiem “Real” ieņem pirmo vietu ar 15 punktiem, “Atletico” vienība ierindojusies trešajā pozīcijā ar 14 punktiem, bet “Barcelona” – ceturtajā vietā ar 13 punktiem.

Ramoss pārstāv Madrides vienību kopš 2005. gada, bet par komandas kapteini viņu nozīmēja 2015. gadā. Aizsarga kontā ir 613 spēles “Real” formā visos turnīros, kurās gūti 84 vārti. Kopā ar komandu Ramoss četras reizes izcīnījis Spānijas čempionāta zeltu un četras reizes triumfējis UEFA Čempionu līgā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par