“Real” Karaļa kausa ceturtdaļfināla pirmajā spēlē zaudē “Celta” futbolistiem (+VIDEO)

19/01/2017 14:28

Barselona, 19.janv., LETA–DPA. Spānijas futbola grands Madrides “Real” trešdien Karaļa kausa ceturtdaļfināla pirmajā spēlē ar 1:2 (0:0) savā laukumā piekāpās Vigo “Celta” komandai.

Visi trīs vārti šajā mačā tika gūti otrajā puslaikā sešu minūšu laikā.

Vispirms viesus vadībā izvirzīja Jago Aspass, bet dažas minūtes vēlāk Marsēlu panāca izlīdzinājumu. Tiesa, “Real” neizšķirtu noturēja vien minūti, jo spēles 70.minūtē precīzi sita “Celta” futbolists Honijs.

“Bijām labāki par “Real” visas 90 minūtes. Realizējām savus pretuzbrukumus, jo īpaši otrajā puslaikā. Šajā pārī neredzam sevi favorītu lomā, tomēr esam uz viļņa un darīsim visu, lai nākamajā nedēļā pabeigtu savu darbiņu,” pēc mača teica Aspass.

Atbildes spēle notiks pēc nedēļas Vigo vienības laukumā.

Karaliskais klubs “Real” kopš pagājušā gada aprīļa sākuma nebija zaudējis 40 oficiālajās spēlēs pēc kārtas, taču svētdien Spānijas čempionāta mačā tika ciests zaudējums 1:2 “Sevilla” komandai. Iepriekšējo reizi “Real” divus mačus pēc kārtas zaudēja 2015.gada novembrī vēl Rafaela Benitesa vadībā.

Tikmēr citā Karaļa kausa ceturtdaļfināla pirmajā spēlē augstākās līgas komanda “Alaves” viesos ar 2:0 (0:0) izrāva uzvaru pār otrās līgas vienību “Alcorcon”. Uzvarētājiem abus vārtus guva uzbrucējs Gomess Peress Ibajs, kurš ar precīziem sitieniem atzīmējās spēles kompensācijas laikā.

Vēl Karaļa kausa ceturtdaļfinālā “Barcelona” spēkosies ar Sansevastjanas “Real Sociedad”, bet Madrides “Atletico” duelēsies ar “Eibar”.

Pērn par Karaļa kausa ieguvēju tika kronēta “Barcelona”, kas finālā ar 2:0 pārspēja “Sevilla” komandu.

Rūdolfs Balcers | Foto: Cīrihes "Lions"