“Real” nespēj gūt vārtus un savā laukumā zaudē “Real Sociedad”; “Barca” attālinās

06/01/2019 23:25

Spānijas futbola grands Madrides “Real” svētdien cieta kārtējo zaudējumu nacionālā čempionāta spēlēs, vēl vairāk iedragājot cerības uz titulu.

Karaliskais klubs savā laukumā ar 0:2 (0:1) piekāpās Sansevastjanas “Real Sociedad”.

Mača rezultātu viesi atklāja jau spēles trešajā minūtē, kad 11 metru soda sitienu realizēja brazīliešu uzbrucējs Viljans Žuzē. Spēles 61.minūtē pēc Lukasa otrās dzeltenās kartītes “Real” nonāca mazākumā, turklāt septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām ielaida otros vārtus, kad pēc Žuzē piespēles no vārtsarga laukuma stūra ar galvu precīzi sita Ruvens Pardo.

Neskaitot “Barcelona” gūtos panākumus, “Real Sociedad” ir pirmā komanda teju desmit gadu laikā, kura “Bernabeu” stadionā izcīnījusi uzvaru ar vismaz divu vārtu pārsvaru.

“Real” šajā sezonā visu turnīru ietvaros nav spējusi gūt vārtus septiņos no 29 dueļiem.

Tikmēr uzvaru svinēja kopvērtējuma līdere “Barcelona”, kas viesos ar 2:1 (2:1) pārspēja “Getafe” vienību.

Barseloniešus vadībā izvirzīja argentīniešu superzvaigzne Lionels Mesi, kurš vienatnē izskrēja cauri “Getafe” aizsardzībai un no asa leņķa raidīja bumbu mērķi. Sešas minūtes pirms puslaika beigām urugvajietis Luiss Svaress ar sitienu no aptuveni 20 metriem panāca 2:0. Četras minūtes vēlāk Haime Mata vienus vārtus atguva, bet otrajā puslaikā “Barcelona” nosargāja pārsvaru un svinēja uzvaru.

Citā mačā “Barcelona” tuvākā sekotāja Madrides “Atletico” viesos nospēlēja 1:1 (1:1) ar trešajā pozīcijā esošo “Sevilla”.

Rezultāts tika atklāts 37.minūtē, kad “Sevilla” franču uzbrucējs Visams ben Jeders bija precīzs no tuvas distances. Tiesa, puslaika pēdējā minūtē viņa tautietis Antuāns Grīzmans ar skaisti izpildītu soda sitienu no soda laukuma robežas panāca 1:1.

Turnīra līdere “Barcelona” šovakar 18.kārtas spēlē viesosies pie “Getafe” futbolistiem.

Vēl no vadošajām komandām sestdien “Alaves” mājās ar 2:1 (2:1) pārspēja “Valencia” vienību, bet Seviljas “Real Betis” viesos ar 1:2 (0:0) zaudēja “Huesca” klubam.

Spānijas čempionātā ar 40 punktiem 18 mačos atrodas “Barcelona”, kas par pieciem punktiem apsteidz Madrides “Atletico”. Tikmēr 33 punktus iekrājusi “Sevilla”, kamēr ceturtā ar 31 punktu ir “Alaves”, bet tālāk ar 30 punktiem ir Madrides “Real”.