“Real” pārliecinoša uzvara, “Atletico” negaidīti zaudē (VIDEO)

03/02/2019 23:50

Spānijas spēcīgākajā futbola līgā šodien tika aizvadītas četras spēles. “Villarreal” cīnījās ar Barselonas “Espanyol”, Seviljas “Real Betis” savā laukumā uzņēma viesus no Madrides “Atletico”, “Eibar” spēkojās ar “Girona”, bet otrs Madrides klubs “Real” savā laukumā cīnījās ar Vitorijas “Deportivo Alaves”.

Pirmajā spēlē “Villareal” rezultatīvā spēlē cīnījās neizšķirti ar “Espanyol” – 2:2. 37.minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Visente Iborra, bet 65.minūtē Santi Kasorla pārsvaru dubultoja. Viesi gan nepadevās un neveiksmīgi bumbu savos vārtos 75.minūtē raidīja pieredzējušais “Villarreal” futbolists Daniele Bonera. Vien sešas minūtes vēlāk Barselonas klubs jau rezultātu izlīdzināja – precīzs bija Roberto Rosaless.

Dienas otrajā mačā Seviljas klubs “Real Betis” negaidīti savās mājās vinnēja Madrides “Atletico” ar 1:0. Vienīgos vārtus spēles 65.minūtē guva Serhio Kanaless, kurš realizēja 11 metru soda sitienu.

Savukārt svētdienas noslēdzošajā mačā Madrides “Real” savā laukumā ar 3:0 pārspēja Vitorijas “Deportivo Alaves”. Rezultātu spēles 30.minūtē atklāja francūzis Karīms Benzemā. 80. minūtē Vinisiuss Žuniors pārsvaru dubultoja, bet punktu mačam kompensācijas laika pirmajā minūtē pielika Marjano Diass Mehija – 3:0.