“Real” pirmo reizi kopš 2017. gada izcīna uzvaru “El Clasico”

01/03/2020 23:55

Spānijas futbola grands Madrides “Real” šodien pirmo reizi kopš 2017. gada izcīnīja uzvaru “El Clasico” mačā. “Real” ar rezultātu 2:0 Spānijas čempionāta spēlē pārspēja “Barcelona”.

Vārtus Madrides komandas labā spēles 71. minūtē pēc fantastiskas Toni Krosa piespēles guva Vinisiuss Juniors. Savukārt vēlāk kompensācijas laika otrajā minūtē vārtus guva tikko uz maiņu uznākušais Mariano.

“Real” šajā spēlē nepalīdzēja traumētie Marko Asensio un Edens Azārs, kamēr Barselonai nācās iztikt bez savainojumus guvušajiem Usmana Dembelē, Serhi Roberto un Luisa Svaresa.

Šis bija 2020. gada pirmais “El Clasico”, bet otrais šajā sezonā. Pirmajā mačā pērnā gada decembrī spēle noslēdzās bez gūtajiem vārtiem. Zīmīgi, ka “Real” pēdējo reizi principiālajā duelī bija uzvarējusi 2017. gada augustā.

Madrides klubs līdz ar to šobrīd ir pakāpies uz pirmo vietu turnīra kopvērtējumā, iekrājot 56 punktus, kamēr otrajā vietā esošajai Barselonai ir 55 punkti. Abas komandas aizvadījušas 26 spēles.