“Real” sagrauj “Espanyol” un nodrošina “La Liga” čempiontitulu

30/04/2022 22:45
Madrides

Spānija

Šodien “La Liga” turnīrā Spānijā Madrides “Real” ar rezultātu 4:0 sagrāva “Espanyol” vienību, nodrošinot uzvaru šīs sezonas čempionātā. “Real” šis ir jau 35. tituls Spānijas čempionātā. Tuvākā sekotāja ar 26. ir “Barcelona”, bet 11 reizes triumfējusi Madrides “Atletico”.

“Real” savu uzvaras gājienu sāka jau pirmajā puslaikā, kad ar diviem vārtu guvumiem 33. un 43. minūtē izcēlās brazīlietis Rodrigu. Otrajā puslaikā Madrides kluba pārsvaru palielināja Marko Asensio un Karims Benzemā. “La Liga” turnīrā atlikušas vēl četras spēles, bet “Real” pirmo vietu vairs neviens nespēj apdraudēt.

Vēl šodien “La Liga” mačā “Alaves” ar rezultātu 2:1 apspēlēja “Villarreal” futbolistus, bet vēl savus dueļus aizvadīs “Valencia” pret “Levante”, kā arī Bilbao “Athletic” pret Madrides “Atletico”.

Madrides vienībai vajadzēja izcīnīt vismaz vienu punktu šajā mačā, lai tiktu pie čempiontitula pirms pēdējām četrām spēlēm.  “Real” pēc 34 spēļu kārtām ar 81 punktu ieņem līderpozīcijas un par 17 punktiem apsteidz “Sevilla”, kas, neskatoties uz to, ka vēl ir atlikušas četras spēles, vairs nevar pārspēt Madrides komandu. Labāko trijnieku ar 63 punktiem 33 spēlēs noslēdz “Barcelona”. Pagājušajā sezonā pirmo reizi kopš 2014.gada triumfēja Madrides “Atletico”.

Anglija

Tikmēr Anglijas premjerlīgā pie trīs punktiem turnīra tabulā tika “Liverpool” (1:0 pret Ņūkāslas “United”), “Aston Villa” (2:0 pret “Norwich”), “Crystal Palace” (2:1 pret “Southampton”), “Burnley” (2:1 pret “Watford”), “Brighton” (3:0 pret Vulverhemtonas “Wonderers”) un Mančestras “City” (4:0 pret Līdsas “United”).

Vācija

Savukārt Vācijas bundeslīgā pie uzvarām tika “Koln” (4:1 pret “Augsburg”), “Bochum” (4:3 pret Dortmundes “Borussia”), “Mainz” (3:1 pret Minhenes “Bayern”) un “Freiburg” (4:3 pret “Hoffenheim”). Neizšķirti tika fiksēti “Arminia Bielefeld” un Berlīnes “Hertha” (1:1), kā arī “Stuttgart” un “Wolfsburg” (1:1) dueļos.

Itālija

Itālijas A sērijas turnīrā panākumus šodien izcīnīja “Verona” (2:1 pret “Cagliari”), “Napoli” (6:1 pret “Sassuolo”), “Sampdoria” (1:0 pret “Genoa”), bet “Spezia” un “Lazio” cīņa noslēdzās neizšķirti 3:3.