“Real” sensacionāli zaudē “Girona” futbolistiem

29/10/2017 19:42

Spāņu grands Madrides “Real” svētdien cieta sensacionālu zaudējumu Spānijas futbola čempionāta spēlē.

Spānijas galvaspilsētas klubs “Real” pretinieku laukumā ar 1:2 (1:0) zaudēja “Girona” komandai, kuras mājvieta ir neatkarību alkstošais Katalonijas reģions.

Mača rezultātu 12.minūtē atklāja “Real” spāņu pussargs Isko, kurš pēc komandas biedra tālšāviena bija pirmais pie pretinieku vārtsarga Bono atvairītās bumbas.

Tiesa, otrā puslaika pirmajā pusē karalisko klubu piemeklēja pamatīgs nokdauns. Vispirms spēles 54.minūtē “Girona” argentīniešu uzbrucējs Kristians Stuani apspēlēja “Real” aizsargus un panāca izlīdzinājumu, bet četras minūtes vēlāk spāņu pussargs Portu izvirzīja mājiniekus vadībā.

Atlikušajās 30 minūtēs “Real” nespēja gūt vārtus un cieta smagu zaudējumu.

“Real” viesos bija uzvarējusi 13 Spānijas čempionāta spēlēs pēc kārtas, bet svētdien aprāvās madridiešu garā panākumu sērija.

Jau trešdien “Real” UEFA Čempionu līgas mačā viesosies pie Anglijas premjerlīgas kluba Totenhemas “Hotspur”, ar kuru pagājušajā nedēļā savā laukumā nospēlēja neizšķirti 1:1.

Tikmēr sestdien pie uzvaras tika kopvērtējuma līdere “Barcelona”, kas viesos ar 2:0 (1:0) pārspēja Bilbao “Athletic”.

Pirmos vārtus viesiem guva argentīniešu superzvaigzne Lionels Mesi, kurš atzīmējās spēles 36.minūtē. Savukārt mača kompensācijas laikā bumbu mājinieku vārtos raidīja brazīliešu pussargs Paulinju.

Savukārt sesto uzvaru pēc kārtas izcīnīja “Valencia”, kas viesos ar 2:1 (1:0) pārspēja “Alaves” vienību. Valensijas kluba labā vārtus guva itāļu uzbrucējs Simone Zaza un spānis Rodrigo.

“Valencia” Spānijas čempionāta sezonu iesāka ar uzvaru, kam sekoja trīs neizšķirti, bet pēc tam izcīnīti seši panākumi pēc kārtas.

Tāpat kā “Real”, arī otrs Madrides grands “Atletico” šajā kārtā zaudēja punktus. “Atletico” savā laukumā nospēlēja neizšķirti 1:1 (0:0) ar “Villarreal”.

Spānijas čempionātā kopvērtējumā līderpozīciju ar 28 punktiem desmit spēlēs ieņem “Barcelona”, kam ar 24 punktiem seko “Valencia”. Tikmēr pa 20 punktiem guvušas “Real” un “Atletico” vienības, bet 19 punkti ir “Sevilla” vienībai, kas sestdien savā laukumā ar 2:1 (1:0) apspēlēja “Leganes”. Tālāk ar 17 punktiem seko “Villarreal” un “Leganes”.