“Real Sociedad” attālinās no pirmā trijnieka

15/06/2020 08:58

Sansevastjanas “Real Sociedad” svētdien cīnījās neizšķirti Spānijas futbola čempionāta 28.kārtas pēdējā spēlē, zaudēto punktu dēļ attālinoties no pirmā trijnieka. “Real Sociedad” savā laukumā spēlēja 1:1 (0:1) ar “Osasuna”.

Pirmie šajā mačā vārtus guva viesi, spēles 29.minūtē 11 metru soda sitienu realizējot Adrianam. Pirms tam mājinieki nospēlēja ar roku savā soda laukumā.

Rezultātu “Real Sociedad” izlīdzināja mača 61.minūtē, kad Mikels Ojarsavals noslēdza ātru uzbrukumu, raidot bumbu tīklā. Otrā puslaika kompensācijas laikā “Osasuna” varēja izraut uzvaru, taču Darko Brašanacs sita garām cietoksnim.

Jau ziņots, ka pirmajā līgas spēlē pēc pārtraukuma ceturtdien divu Seviljas klubu duelī “Sevilla” ar 2:0 pārspēja “Real Betis”.

Nedēļas nogalē turnīrā atgriezās arī grandi – “Barcelona” un Madrides “Real” svinēja uzvaras, saglabājot divu punktu starpību.

Spānijas čempionāta vadībā ar 61 punktu 28 spēlēs ir “Barcelona”, 59 punkti ir Madrides “Real” komandai, bet tālāk “Sevilla” seko ar 50 punktiem. Aiz pirmā trijnieka ar 47 punktiem ir Sansevastjanas “Real Sociedad”, kas par punktu apsteidz “Getafe” un Madrides “Atletico” vienības.