“Real” Solari debijā grauj; “Barcelona” bez līderiem izrauj uzvaru pret 4. līgas klubu (VIDEO)

01/11/2018 10:28

Trešdienas vakarā tika aizvadītas vairākas Spānijas Karaļa kausa 1/16 fināla pirmās cīņas. “Barcelona” nebūt ne spēcīgākajā sastāvā tikai kompensācijas laikā spēja izraut uzvaru pret trešās līgas klubu, savukārt Madrides “Real” galvenā trenera Santjāgo Solari debijā guva pārliecinošu panākumu.

“Barcelona” stata sastāvā spēlē viesos pret “Leonesa” lielākoties devās rezervisti, kuri gan tik un tā uzskatāmi par augstākās klases spēlētājiem – Arturo Vidals, Usmans Dembelē, Deniss Svaress un arī brazīlietis Malkoms. Tomēr, neskatoties uz ievērojamu pārsvaru bumbas kontrolē (68% pret 32%), iespējas gūt vārtus netrūka arī “Leonesa” vienībai.

Bezvārtu neizšķirts saglabājās līdz pat pirmajai kompensācijas laika minūtei, kad standartsituācijā pēc Dembeles centrējuma savus pirmos vārtus “Barcelona” sastāvā guva uz maiņu nākušais francūzis Klements Lenglē – 1:0.

Tikmēr “Real” pret ceturtās līgas vienību “Melilla”, pateicoties Karīma Benzemā un Marko Asensio precīzajiem sitieniem, pirmo puslaiku noslēdza vadībā ar 2:0, bet pēc pārtraukuma 79. minūtē 3:0 panāca Alvato Odriozola, kura rēķinā arī divas rezultatīvas piespēles. Mača gala rezultātu pieliktajā laikā uzstādija Kristo Gonsaless.

Jāatzīmē, ka “Real” jaunais galvenais treneris Solari jau no pirmajām minūtēm laukumā sūtīja ne tikai Benzemā un Asensio, bet arī kapteini Serhio Ramosu.

Soda laukums” ep. 38. Madrides “Real” atlaiž galveno treneri. Q&A. Uzdod jautājumus Twitterī @viensvienslv #SodaLaukums un futbola eksperts Jānis Pakalns uz tiem atbildēs. “Soda laukums” ērti arī mūsu video blogā – Skaties tiešraidē vai jebkurā sev ērtā laikā atkārtojumā 11tv.lv!