“Real” triumfē kārtējā “El Clasico”, “Inter” iegūst Itālijas Superkausu

13/01/2022 10:40
Madrides Real

Spānija

Šovakar Spānijas superkausa pusfinālā Madrides “Real” ar 3:2 pieveica “Barcelona” un iekļuva finālā.

Pirmā puslaika vidū rezultātu atklāja “Real” uzbrucējs Viniuss Žuniors, savukārt īsi pirms pārtraukuma Lūks de Jongs panāca izlīdzinājumu – 1:1. 72. minūtē Karims Benzemā, kurš Madrides vienības pirmajā vārtu guvumā izcēlās ar rezultatīvu piespēli, otro reizi izvirzīja “Real” vadībā. Savukārt 11 minūtes vēlāk precīzs bija Ansu Fati – 2:2.

Pēc pamatlaika beigām rezultāts bija neizšķirts un komandas turpināja spēli. Spēles turpinājumā veiksmīgāki bija Madrides kluba futbolisti – 98. minūtē Federiko Valverde guva trešos vārdus “Real” labā, palīdzot sevis pārstāvētajai komandai iekļūt finālā.

Otro finālisti rīt savā starpā noskaidros Madrides “Atletico” un Bilbao “Athletic”. Fināls norisināsies 16. janvārī. Jāatzīmē, ka turnīrs norisinās nevis Spānijā, bet Saūda Arābijā.

Itālija

Pār Itālijas Superkausa ieguvējiem futbolā pēc 11 gadu pārtraukuma trešdien kļuva Milānas “Inter” vienība, kas dramatiskā finālā ar 2:1 (1:1, 1:0) papildlaikā pieveica Turīnas “Juventus” komandu.

Spēles 25.minūtē Vestons Makkenijs vadībā izvirzīja deviņkārtējo Superkausa ieguvēju “Juventus”, tomēr jau desmit minūtes vēlāk Lautaro Martiness panāca izlīdzinājumu, pārliecinoši realizējot 11 metru soda sitienu.

Pamatlaikā vārti gūti vairs netika, bet papildlaika pēdējās sekundēs “Inter” spēja izraut uzvaru – precīzs sitiens no tuvas distances padevās uz maiņu nākušajam Aleksim Sančesam. “Inter” šī bija sestā uzvara Itālijas Superkausā un pirmais triumfs kopš 2010.gada, kad ar 3:1 finālā tika pieveikta “AS Roma”.

Anglija

Līgas kausa pusfināla atbildes mačā Londonas “Chelsea” ar 1:0 apspēlēja Totenhemas “Hotspur”, divu spēļu summā uzvarot ar 3:0. Vienīgos vārdus 18. minūtē guva “Chelsea” aizsargs Antonio Ridigers. Otrajā pusfināla pārī spēkosies “Liverpool” un Londonas “Arsenal”, pirmais mačs notiks rītdien.

Šodien norisinājās arī viena premjerlīgas spēle, kurā Vesthemas “United” ar 2:0 pārspēja Noridžas “City”. Abus vārtus uzvarētāju labā guva uzbrucējs Džarods Bovens.