“Real” un “Atletico” izcīna uzvaras Spānijas čempionātā (VIDEO)

25/02/2019 00:33

Spānijas futbola čempionātā svētdien 25. spēļu kārtā savus mačus aizvadīja abi Madrides klubi – “Real” un “Atletico”.

Madrides “Atletico” savā laukumā ar 2:0 pārspēja “Villarreal” vienību. Rezultātu spēles 31. minūtē atklāja Alvaro Morata, kurš pēc centrējuma soda laukumā divcīņā pārspēja viesu aizsargu un raidīja bumbu vārtos.

88.minūtē pretuzbrukumā pēc tālās piespēles Sauls Nigess skaisti “pārcēla” bumbu pāri vārtsargam un panāca 2:0.

Savukārt Madrides “Real” viesos ar 2:1 pārspēja Valensijas “Levante”. 43.minūtē viesus vadībā ar 11 metru soda sitienu izvirzīja Karīms Benzemā.

60.minūtē mājiniekiem neizšķirtu panāca Rodžers Martī, kurš pēc piespēles soda laukumā veiksmīgi pielika kāju un nogādāja bumbu vārtos – 1:1. Uzvaru mājiniekiem 78.minūtē nodrošināja Garets Beils, kurš realizēja 11 metru soda sitienu.