“Real” un “Juventus” kā pēdējās sasniedz UEFA Čempionu līgas pusfinālu

23/04/2015 10:10

UEFA Čempionu līgas futbolā pusfinālu kā pēdējās trešdien sasniedza Spānijas komanda Madrides “Real” un Turīnas “Juventus” no Itālijas.

Ceturtdaļfināla atbildes mačā, kurā tikās abas Spānijas galvaspilsētas komandas un pagājušā gada finālistes “Real” un “Atletico”, 88 minūtes nevienai no vienībām neizdevās pārspēt pretinieku vārtsargu.

Neraugoties uz to, ka “Real” futbolisti mēģināja ieņemt “Atletico” komandas vārtus, tomēr čempionu centieni bija nesekmīgi. Cīņas 76.minūtē otro dzelteno kartīti nopelnīja “Atletico” turku pussargs Arda Turans, kuram laukums bija jāatstāj.

Nonākuši vairākumā, “Real” spēlētāji vēl aktīvāk centās atklāt mača rezultātu un 88.minūtē tas sekmējās ar panākumu, kad precīzs bija meksikānis Havjers Ernandess jeb Čičarito.

Pirms nedēļas abu vienību duelis noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu 0:0, līdz ar to divu spēļu summā ar 1:0 triumfēja “Real” futbolisti.

Zīmīgi, ka pagājušajā sezonā abi klubi savā starpā tikās UEFA Čempionu līgas finālā, arī toreiz uzvaru izcīnot “Real” futbolistiem.

Kā zināms, pirms tam astotdaļfinālā “Atletico” komanda divu spēļu summā cīnījās 1:1 ar Vācijas klubu Leverkūzenes “Bayer”, iespēju spēlēt ceturtdaļfinālā nodrošinot vien pēcspēles 11 metru sitienu sērijā. Tikmēr “Real” ar lielām grūtībām divu spēļu sumā ar 5:4 apspēlēja citu Vācijas vienību Gelzenkirhenes “Schalke 04”.

Diskvalifikācijas dēļ “Real” komandai šajā mačā nevarēja palīdzēt brazīliešu aizsargs Marselu, bet savainojumos iedzīvojušies pussargi horvāts Luka Modričs un velsietis Gerets Beils, kā arī uzbrucējs francūzis Karims Benzemā. Tikmēr “Atletico” šajā duelī bija jāiztiek bez diskvalificētā pussarga Mario Suaresa.

Tikmēr otrā trešdienas ceturtdaļfināla atbildes mačā Francijas čempionāta komanda “Monaco” savā laukumā uzņēma Itālijas čempioni Turīnas “Juventus”.

Lai gan pirmajā puslaikā aktīvāki bija “Monaco” futbolisti, tomēr nevienai no komandām vārtus gūt neizdevās. Arī otrajā puslaikā aktīvāki bija mājinieki, taču jebkuri centieni panākt neizšķirtu divu spēļu summā bija nesekmīgi un “Monaco” bija jāsamierinās ar bezvārtu neizšķirtu.

Pirms nedēļas abu vienību pirmajā duelī ar 1:0 savā laukumā uzvarēja “Juventus”, vienīgos vārtus ar 11 metru soda sitienu gūstot čīliešu pussargam Arturo Vidalam.

Līdz ar to, divu spēļu summā ar 1:0 pārāki bija itāļu kluba futbolisti.

Kā zināms, pirms tam ceturtdaļfinālā “Juventus” divu spēļu summā ar 5:1 sagrāva Vācijas klubu Dortmundes “Borussia”, kamēr “Monaco” nospēlēja 3:3 ar spēcīgo Anglijas klubu Londonas “Arsenal”, bet ceturtdaļfinālu sasniedza, pateicoties izbraukumā vairāk gūtiem vārtiem.

“Monaco” komandas rindās šajā mačā lieli iztrūkumi nebija, kamēr “Juventus” rindās savainojumus dziedē Urugvajas aizsargs Martins Saseress, Francijas valstsvienības pussargs Pols Pogbā un pirmajā mačā vienīgos vārtus guvušais Vidals.

Kā zināms, otrdien kā pirmās UEFA Čempionu līgas pusfinālu sasniedza Vācijas komanda Minhenes “Bayern”, kas divu spēļu summā ar 7:4 apspēlēja Portugāles vienību “Porto”, un Spānijas grands “Barcelona”, kas ar 5:1 pieveica Francijas čempionus Parīzes “Saint-Germain”.

Čempionu līgas fināls norisināsies 6.jūnijā Vācijas galvaspilsētā Berlīnē.