“Red Bull” vadītājs: 24 posmi ir par daudz, bet Vegasas dēļ esmu gatavs pastrādāt vairāk

11/08/2022 19:12
Kristians Horners

Pirmās formulas (F-1) komandas “Red Bull” vadītājs Kristiāns Horners komentējis iepriekš izskanējušo informāciju par posmu skaita palielināšanu 2023. gada sezonā.

“Kad mēs runājam par to, ka 24 vikendi no 52 gada laikā būs ar sacīkstēm – tas liekas par daudz. Bet kad es skatos, kādi tieši posmi parādīsies kalendārā, tad saku sev, nu labi, Lasvegasas dēļ esmu gatavs vēl vienai nedēļas nogalei ar sacīkstēm,” uzsver “Red Bull” pārstāvis.

“Ja kalendārā parādīsies DAR “Grand Prix”, es pats noteikti būšu gatavs nostrādāt vēl vienu vikendu. Kalendārā var atgriezties arī Ķīnas “Grand Prix”, kas arī ir ļoti svarīgs tirgus. Turklāt F-1 strādā, lai sacīkšu vikendi būtu īsāki, lai samazinātu komandu un personāla slodzes. Būs jāatrod pareizā kombinācija, bet jā, 24 “Grand Prix” sezonas laikā ir maksimāli iespējams skaits,” pārliecināts Horners.

Šogad F-1 sezonā ir 22 sacīkstes. Čempionāts norisinās no 20. marta līdz 20. novembrim. Ja kalendārs tiks paplašināts līdz 24. posmiem, tā būs Pirmās formulas garākā sezona vēsturē.

Pieslēgties

Dienas fokusā

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām