“Red Bull” vadītājs: mūsu pilotu sastāvs nemainīsies neskatoties uz Fetela lēmumu

foto: sportsration.com

Formula-1 komandas “” vadītājs Kristiāns Horners pastāstījis pie kādiem nosacījumiem vienība būtu gatava šķirties no Karlosa Sainsa jaunākā pakalpojumiem. Tāpat viņš noliedzis runas, ka komandu varētu pamest Daniels Rikjardo un Maks Verstapens.

“Sainsam ir spēkā esošs līgums ar “Red Bull” vēl uz diviem gadiem un mēs viņu uzskatam par vērtīgu aktīvu. Tāpēc, ja kāda komanda izrādīs pastiprinātu vēlmi iegūt viņu savā īpašumā, vai ja pats Karlos vēlēsies mūsu komandu pamest, gribētājiem būs jāreķinās, ka par to būs jāmaksā sava cena. Ja kāda no vienībām būs gatava izteikt konkurētspējīgu piedāvājumu, mēs noteikti to izskatīsim. Bet uzreiz varu pateikt, ka cena nebūs maza, jo esam Karlosā ieguldījuši daudz naudas un laika, tāpēc tā pat vien nevēlamies šķirties no tik vērtīga aktīva,” izteicās Horners.

Karlosam Sainsam šobrīd ir līgums ar “Red Bull”, bet viņš izirēts “Toro Rosso” vienībai. čempionāta kopvērtējumā jaunai spānis atrodas devītajā vietā ar 29 punktiem.

“Red Bull” vadītājs turpināja: “Kas attiecās uz Rikjardo un Verstapenu, tad viņiem šobrīd ir spēkā līgumi un šobrīd nav tādas summas, par kuru mēs piekristu viņiem aiziet. Pieņemu, ka daudz kas pilotu tirgū būs atkarīgs no Sebastjana Fetela lēmuma, kurā rūpnīcas komandā startēt nākošgad, bet neskatoties uz to, mūsu komandā izmaiņas nebūs. Abi mūsu braucēji ir laimīgi atrasties “Red Bull” vienībā.”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par