Regža/Šmits un Finsters/Solovejs cieš zaudējumus PK posma otrajos mačos

foto: cev.com

Jaunizveidotie Latvijas pludmales volejbola pāri Haralds Regža/Kristaps Šmits un Rihards Finsters/Aleksandrs Solovejs trešdien cieta zaudējumus Irānā notiekošā Pasaules kausa triju zvaigžņu posma otrajos mačos, tādējādi izslēgšanas turnīru sāks no pirmās kārtas.

Regža/Šmits, kuri turnīrā izlikts ar 17.numuru, A apakšgrupas līderu duelī ar rezultātu 1-2 (21:15, 15:21, 13:15) piekāpās itāļiem Ticiāno Andreatam un Andream Abjati, kuriem turnīrā ticis 32.numurs.

Kā vēstīts, turnīra pirmajā mačā viņi ar rezultātu 2-1 (17:21, 21:19, 17:15) sīvā cīņā pārspēja vāciešus Nilu Ēleru un Lorencu Šūmanu, kuri izlikti ar 16.numuru.

Tikmēr ar 13.numuru izliktie Finsters un Solovejs D apakšgrupas vadošo duetu cīņā ar rezultātu 1-2 (22:20, 17:20, 9:15) zaudēja pieredzējušajiem poļiem Mariušam Prudelam un Jakubam Šalankevičam, kuri turnīrā izlikti ar ceturto numuru.

Turnīra pirmajā mačā latvieši ar 2-0 (21:19, 21:18) pārspēja sacensību 20.numuru Dirku Bēleru un Stēfenu van de Veldi no Nīderlandes.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka pirmajā mačā uzvaru izcīnīja arī Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs.

Ar otro numuru izliktie Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs B apakšgrupas pirmajā cīņā ar rezultātu 2-0 (21:11, 21:19) pārspēja irāņus Agamohamadu Salagu un Abolhamedu Mirzāli, kuriem ticis 31.numurs.

Nākamajā duelī viņi spēkosies ar norvēģiem Matīasu Berncenu un Hendriku Nikulaiju Molu, kuriem ticis 18.numurs.

Šī turnīra sacensību formāts paredz, ka katrs pāris apakšgrupā aizvada divas spēles – vispirms savā starpā tiekas grupas pirmā un ceturtā, kā arī otrā un trešā komanda, bet pēc tam spēkus samēro abu maču uzvarētāji, kā arī zaudētāji. Abās spēlēs uzvarējusī komanda automātiski sasniedz izslēgšanas turnīra otro kārtu, vienības, kas guvušas pa vienai uzvarai, iekļūst izslēgšanas sacensību pirmajā kārtā, bet abos mačos zaudējušajam pārim sacensības jānoslēdz. Šāds sacensību formāts daļā Pasaules kausa posmu tika ieviests pērn.

Janvāra sākumā Pļaviņš un Točs savā pirmajā kopīgajā turnīrā Nīderlandes pilsētā Hāgā triumfēja Pasaules kausa četru zvaigžņu posmā.

Iepriekšējā sezonā Pļaviņš Startēja kopā ar Regžu, kamēr Točs spēlēja duetā ar Finsteru. Savukārt Šmits spēlēja kopā ar Mihailu Samoilovu, izcīnot bronzas medaļas pasaules U-21 čempionātā.

Jau vēstīts, ka pirms iepriekšējās sezonas notika izmaiņas Pasaules kausa posmu gradācijā. Nozīmīgākajām sacensībām – pasaules čempionātam, “Major” posmiem un sezonas noslēguma finālturnīram – piešķirtas piecas zvaigznes, “Grand Slam” posmiem – četras zvaigznes, kamēr zemāka līmeņa turnīriem no vienas līdz trim zvaigznēm.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar