Regžam 13. vārti, “Riga” ar drošu panākumu atgriežas “Optibet Virslīgas” līderpozīcijā

30/07/2023 22:23

“Riga” svētdien “Optibet Virslīgas” 24.kārtas mačā izcīnīja pārliecinošu uzvaru un atkal izvirzījās vadībā turnīra tabulā. “Riga” savā laukumā ar rezultātu 3:0 (1:0) guva panākumu pār “Daugavpili”.

Marko Regža izvirzīja vadībā laukuma saimniekus piecas minūtes līdz pirmā puslaika beigām, gūstot savus 13.vārtus šosezon.Otrā puslaika ievadā rīdzinieki neizmantoja iespēju dubultot pārsvaru, kad Duglass Aurēliu nerealizēja 11 metru soda sitienu, taču 77.minūtē otros “Riga” vārtus guva Abdulrahmans Taivo. Vēl 85.minūtē trešo reizi “Daugavpils” vārtsargu pārspēja Antonijs Kontrerass, kurš raidīja bumbu viesu vārtos no tuvas distances.

Iepriekš šosezon aizvadītie savstarpējie mači bijuši sīvi – pirmajā aplī spēle noslēdzās neizšķirti 1:1, bet otrajā ar 1:0 uzvarēja “Riga”, tikai pateicoties Aurēliu kompensācijas laikā realizētajam 11 metru soda sitienam.

Kārtas ievadā vicelīdere RFS sestdien mājās ar 7:0 sagrāva “Tukums 2000″/”Telms” komandu, bet šodien dienas pirmajā spēlē “Liepājas” un “Audas” mačs noslēdzās ar 1:1. Pirmdien galvaspilsētā būs “Metta” un “Jelgavas” mačs. “Valmieras” un Salaspils “Super Nova” spēle tiks pārcelta.

Turnīra tabulas līdere ar 61 punktu 24 spēles ir “Riga”, kurai seko RFS ar 58 punktiem. 34 punktus guvusi “Valmiera”, 33 punktus sakrājusi un “Liepāja”, 33 punkti ir “Audai”, “Metta” sakrājusi 28 punktus, “Daugavpilij” ir 25 punkti, “Tukums 2000″/”Telms” un “Jelgava” izcīnījušas pa 23 punktiem, bet “Super Nova” komanda – astoņus punktus.