Reinhārts rezultatīvs Stokholmā, “Sabres” neveiksmju sērija turpinās

08/11/2019 23:57

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Bufalo “Sabres” uzbrucēja Sema Reinhārta divi vārti neglāba Zemgus Girgensona pārstāvēto vienību no zaudējuma pret Tampabejas “Lightning” ar 2:3.

Spēle norisinājās Stokholmā, tāpēc sākās plkst. 21:00 pēc Latvijas laika. Pirmā trešdaļa nebija veiksmīga “Sabres” vienībai, jo jau ceturtajā minūtē Ņikita Kučerovs atklāja rezultātu, bet trešdaļās turpinājumā Alekss Kilorns dubultoja Tampabejas pārsvaru – 0:2.

Otrajā periodā Reinhārts samazināja deficītu līdz 1:2, taču trešajā trešdaļā “Lightning” atjaunoja divu vārtu pārsvaru pateicoties Janī Gurdē sniegumam – 1:3. Perioda vidū Reinhārts bija precīzs otro reizi – 2:3, taču rezultāts vairs nemainījās un “Sabres” piedzīvoja ceturto zaudējumu pēc kārtas.

Zemgus Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 12:53 minūtes, kuru laikā izcēlās ar diviem spēka paņēmieniem. Šosezon latviešu uzbrucējs aizvadījis 16 spēles NHL pamatturnīrā, guvis vienus vārtus, atdevis trīs piespēles un nopelnījis negatīvu lietderību -4.

Ar deviņām uzvarām 16 mačos “Sabres” turpina ieņemt trešo pozīciju Atlantijas divīzijā. “Lightning” atpaliek no Bufalo par četriem punktiem, bet komandai ir divas spēles rezervē.