Reķis DEL čempionātā pamatīgi sagrauj Bukartu

30/12/2018 22:15

Pie graujošas uzvaras Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) regulārā čempionāta mačā svētdien tika pieredzējušā aizsarga Arvīda Reķa pārstāvētā Augsburgas “Panther”, kas savā laukumā ar rezultātu 8:1 (1:0, 3:1, 4:0) sagrāva uzbrucēja Riharda Bukarta pārstāvēto Šveningeres “Wild Wings”.

Reķis šajā mačā laukumā pavadīja 14 minūtes un 57 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem un nopelnīja divas soda minūtes. Tikmēr Bukarts šajā spēlē nepiedalījās.

“Panther” rindās ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli šajā mačā atzīmējās Edams Pajerls, kamēr divus vārtus pievienoja Jaroslavs Hafenrihters.

Reķis šosezon 31 spēlē guvis vienus vārtus un veicis astoņas rezultatīvas piespēles. Tikmēr Bukarts 24 mačos guvis divus vārtus un veicis piecas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr aizsargs Ralfs Freibergs un uzbrucējs Edgars Kulda svētdien neglāba Zlīnas “PSG Berani” komandu no zaudējuma Čehijas augstākās hokeja līgas mačā.

Zlīnas “PSG Berani” savā laukumā ar 2:4 (0:1, 2:1, 0:2) piekāpās vienai no turnīra vadošajām komandām Libereces “Bīlī Tigrši”. Latvijas hokejisti šajā mačā pie rezultativitātes punktiem gan netika.

Freibergs šajā mačā nospēlētajās 21 minūtē un 55 sekundēs veica vienu metienu pa vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt Kulda 16 minūtēs un sešās sekundēs pa vārtiem pamanījās uzmest septiņas reizes, tomēr dueli viņš noslēdza ar negatīvu lietderību -1.

Pēdējās septiņās spēlēs Zlīnas komanda piedzīvojusi sešus zaudējumus.

Freibergs šajā sezonā 31 spēlē guvis četrus vārtus un veicis 12 rezultatīvas piespēles, kamēr Kulda 32 mačā atzīmējies ar astoņiem vārtiem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

Savukārt uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā “Orebro” komanda svētdien piedzīvoja zaudējumu Zviedrijas augstākās līgas (SHL) mačā.

“Orebro” savā laukumā ar rezultātu 1:3 (1:0, 0:2, 0:1) piekāpās Jenčēpingas HV71.

Zīmīgi, ka pirmajā periodā “Orebro” izvirzījās vadībā, tomēr cīņas turpinājumā ielaida trīs bezatbildes vārtus.

Ābols šajā mačā laukumā pavadīja 16 minūtes un 21 sekundi, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem, uzvarēja 50% iemetienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Latvietis šosezon 22 mačos guvis desmit vārtus un veicis vienu rezultatīvu piespēli, ar amerikāni Āronu Palušaju dalot komandas labākā vārtu guvēja godu.

Ābols “Orebro” vienībai pievienojās pērn jūnijā, noslēdzot līgumu uz divām sezonām. Erebrū komandas sastāvā viņš aizvadīja 26 mačus, izceļoties ar vienu rezultatīvu piespēli, tomēr nozīmīgu lomu nespēja iegūt.

Janvārī latvietis tika izīrēts Zviedrijas otrās līgas jeb “Allsvenskan” vienībai “Karlskoga”, kuras sastāvā 18 cīņās guva septiņus vārtus un veica desmit rezultatīvas piespēles.