Reķis palīdz “Panther” iekļūt DEL pusfinālā

31/03/2019 23:09

Pieredzējušais latviešu aizsargs Arvīds Reķis svētdien palīdzēja Augsburgas “Panther” komandai sasniegt Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) izslēgšanas turnīra pusfinālu.

Ceturtdaļfināla izšķirošajā – septītajā – spēlē “Panther” savā laukumā ar 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) pieveica Diseldorfas EG, sērijā līdz četrām uzvarām gūstot virsroku ar 4-3.

Sērijas noslēdzošajā mačā Reķis laukumā pavadīja astoņas minūtes un 25 sekundes, kuru laikā metienus pa vārtiem neveica, bet nopelnīja divas soda minūtes.

Uzvaru mājiniekiem nodrošināja Drū Leblanka precīzais metiens cīņas 44.minūtē.

Regulārajā čempionātā “Panther” izcīnīja trešo vietu, bet 40 gadus vecais Reķis 33 spēlēs atzīmējās ar vieniem vārtiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm, kā arī neitrālu lietderības koeficientu. Savukārt trīs izslēgšanas mačos latvietis palicis bez rezultativitātes.

Savukārt pēdējo vietu regulārajā čempionātā ieņēma uzbrucēja Riharda Bukarta pārstāvētā Šveningeres “Wild Wings”.