Reķis “Panthers” sastāvā atgriežas ar uzvaru Vācijas līgas “play-off” mačā

24/03/2019 18:02
Arvīds Reķis, Sportazinas.com

Pieredzējušais latviešu aizsargs Arvīds Reķis svētdien atgriezās Augsburgas “Panther” komandas sastāvā, kamēr vienība izglābās no zaudējuma Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) izslēgšanas turnīra ceturtdaļfināla mačā.

Ceturtdaļfināla sērijas piektajā mačā “Augsburg” savā laukumā ar 4:3 (0:1, 1:2, 2:0, 1:0) pagarinājumā uzvarēja Diseldorfas EG hokejistus, sērijā līdz četrām uzvarām nonākot vadībā ar 3-2. Reķim šī bija pirmā spēle izslēgšanas turnīrā.

Latviešu aizsargs nospēlēja septiņas minūtes un 49 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderību +1.

“Panther” šajā cīņā izglābās no zaudējuma, jo neizšķirtu 46 sekundes pirms pamatlaika beigām panāca Davids Stīlers, bet pagarinājuma otrajā minūtē uzvaru mājiniekiem nodrošināja Tomass Hocmans.

Šīs sērijas nākamā spēle notiks 29. martā Diseldorfā.

Regulārajā čempionātā “Panther” izcīnīja trešo vietu, bet 40 gadus vecais Reķis 33 spēlēs atzīmējās ar vieniem vārtiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm, kā arī neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt pēdējo vietu regulārajā čempionātā ieņēma uzbrucēja Riharda Bukarta pārstāvētā Šveningeres “Wild Wings”.