Renārs Valters: Finālā kļūdīties nedrīkst

Renārs Valters, sportazinas.com
foto: HK KURBADS

Latvijas hokeja čempionvienības HK “Kurbads” aizsargs Renārs Valters sarunā ar “Sportazinas.com” sacīja, ka finālsērijā bija svarīgi uzvarēt abas spēles savā laukumā, taču sērija vēl nav galā un par kausa iegūšanu ir pāragri runāt.

Kā jau zināms, “Kurbads” finālā tiekas ar “Zemgale/LLU” un pēc divām spēlēm pērnās sezonas čempioni ir vadībā ar 2-0.

“Priecē, ka savā laukumā tikām pie diviem panākumiem. Pirmā spēle ar jelgavniekiem bija ļoti grūta, savukārt otro jau paši labi nospēlējām. Šīs bija svarīgas spēles,” sacīja aizsargs.

Valters piekrita, ka arī abos mačos pirmie gūtie vārti deva papildu psiholoģisko pārsvaru. “Jā, ir svarīgi iemest pirmajiem un mums tas izdevās. Mēs bieži pirmie gūstam vārtus, taču nemākam pārsvaru nosargāt. Tagad divas spēles Jelgavā. Jāatzīst, ka man patīk spēlēt viņu hallē. Laukums tur laikam ir šaurāks, līdz ar to zināmas priekšrocības ir mājiniekiem. Turklāt arī līdzjutēju atbalsts viņiem palīdz.”

Aizsargs piebilda, ka pirms sezonas un tās laikā jelgavniekus finālā nav spējis iedomāties, taču viņu vieta tajā ir pelnīta. Tāpat aizsargs piekrita komandas biedram Jurim Štālam, sakot, ka ceļs pretī kausam katram spēlētājam ir īpašs.

“Finālā nevar kļūdīties. Tu apzinies, ka esi finiša taisnē un ir “jāmauc”. Ja regulārajā sezonā kādai spēlei nenoskaņojies, tad play-off laikā to nedrīkst pieļaut,” uzsvēra hokejists.

 

 

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar