Repera Jay-Z dibinātā aģentūra popularizēs Līdsas “United” futbola klubu

Dziedātāja Beyonce, reperis Jay-Z un futbola leģenda Deivids Bekhems
Dziedātāja Beyonce, reperis Jay-Z un futbola leģenda Deivids Bekhems | Foto: Facebook

Anglijas Premjerlīgas komanda Līdsas “United” šosezon atgriezās apritē pēc 16 gadu pārtraukuma. Komandai jau ir piesaistīti arī pasaulē plaši pazīstami atbalstītāji.

Aģentūra “The Associated Press” ziņo, ka komandai finansiālu un mārketinga atbalstu sniegs arī amerikāņu reperis Jay-Z.

Repera dibinātā sporta un izklaides mārketinga aģentūra “Roc Nation Sports International” plāno palīdzēt Līdsas futbola komandai, lai paplašinātu angļu kluba zīmola atpazīstamību un palielinātu tā globālo pievilcību.

“Skatīties šo komandu laukumā – tas ir ārkārtīgi jautri,” sarunā ar “The Associated Press” atklāja “Roc Nation Sports International” aģentūras prezidents Maikls Jormarks.

Neraugoties uz to, ka Līdsas komanda pirmajās astoņās spēlēs savākusi tikai 10 punktus, ir bijuši vairāki saviļņojoši sniegumi, piemēram, atklāšanas nedēļas nogales mačs 12.septembrī un zaudējums šī brīža Premjerlīgas čempionei “Liverpool”.

“Roc Nation” aģentūra sadarbojas ar Līdsu, lai popularizētu komandu ASV un Ķīnas auditorijai, balstoties arī atmiņās par vēsturisko sasniegumu 1992.gadā, kad tika izcīnīts Anglijas līgas tituls un iekļūšanu Čempionu līgas pusfinālā 2001.gadā.

“Ir paaudze, kas daudz zina par mums. Ir taisnība, ka mums nepieciešama jauna paaudze, kuru es saucu par FIFA paaudzi, jo daudzas reizes mēs neparādāmies videospēlē un tagad mēs tur esam,” atzina kluba direktors Viktors Orta.

“Esmu pārliecināts, ka tagad jaunāki cilvēki par 18 gadiem arī sāk uzzināt par mums. Un tā ir paaudze, kas mums jāiegūst ne tikai Anglijā, bet arī ārpus tās. Tāds ir mūsu izaicinājums, mūsu mērķis,” skaidro Orta.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par