Reperis “J. Cole” cītīgi trenējas un cer, ka viņam tiks dota iespēja NBA

01/08/2020 23:47

Pazīstamais amerikāņu reperis “J. Cole” jeb īstajā vārdā Džermeins Lamars Kouls cītīgi trenējas ar cerību, ka viņam kādu dienu tiks dota iespēja uzspēlēt Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA).

Medijs “TMZ Sports” sarunā ar citu repa mākslinieku “Master P” jeb Persiju Robertu Milleru uzzinājis, ka “J. Cole” jau kādu laiku daudz trenējas, jo vēlas tikt pie iespējas nokļūt NBA klubā. Kouls vidusskolas laikos bija laba līmeņa basketbolists, tomēr pēc tam nolēma pievērsties mūzikas industrijai, gūstot slavu šajā nozarē.

Kouls kopā ar Milleru filmējās “Puma” reklāmā, kur Millers uzzināja par sava kolēģa nodomiem. Interesanti, ka pats “Master P” savulaik kā atzīts reperis izpelnījās līgumus NBA. Viņam bijuši divi NBA kontrakti deviņdesmitajos gados, kad viņš tika pie iespējas spēlēt pirmssezonas mačos Šarlotas “Hornets” (1998) un Toronto “Raptors” (1999) vienībās.

Milleram esot bijusi gara saruna ar Koulu, kurš stāstījis par saviem sapņiem basketbola laukumā. Viņš Milleru pārliecinājis, ka ir nopietni noskaņots trenēties tik daudz, lai “J. Cole” ievērotu kāds NBA klubs.

“Viņš man teica, draugs, tu to izdarīji! Kā tu domā, kas man būtu jādara, lai arī man izdotos?” Millers citēja Koulu. “Teicu viņam, ka tas ir ļoti grūti un ka viņam parādīsies ienaidnieki un cilvēki, kas neticēs. Atgādināju, ka viņam jāspēj iemest katrs metiens, lai nokļūtu komandā, kas patiešām noticētu.”

Kouls nepretendē uz NBA komandu uzmanību, jo ir slavens reperis. Viņš vēlas izpelnīties ievērību sava darba basketbola laukumā dēļ, atklāja “Master P”.

Zīmīgi, ka pērn parādījās video, kurā redzams, ka Kols aizvada treniņspēles ar NBA spēlētājiem un uz viņu fona izskatās visai labi.

“J. Cole” priekšnesums 2019. gada NBA Zvaigžņu spēlē

NBA

Pieslēgties

Dienas fokusā

14/05/2021 23:18

Latvijas pirmā pretiniece Kanāda sastāvu nokomplektē teju tikai ar NHL hokejistiem

Latvijas hokeja izlases pirmā pretiniece gaidāmajā pasaules čempionātā hokejā Kanāda sastāvu nokomplektējusi teju tikai ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlētājiem, pavēstījusi Kanādas hokeja federācija. Kanādieši uz Rīgu dosies ar trīs…