Rezultatīvais Skvrocovs turpinās spēlēt Dānijas klubā

19/05/2023 22:07
Nokopēts
Gunārs Skvorcovs

Latvijas hokejists Gunārs Skvorcovs uz vienu gadu pagarinājis līgumu ar Dānijas līgas klubu Odenses “Bulldogs”, vēstīts līgas mājaslapā.

33 gadus vecais Skvorcovs regulārajā sezonā kļuva par Dānijas līgas otro rezultatīvāko hokejistu, 45 spēlēs iekrājot 49 (22+27) punktus. Tikmēr sešos “play-off” dueļos viņš tika pie četriem vārtu guvumiem un vienas rezultatīvas piespēles.

“Mēs ar ģimeni esam iemīlējuši šo pilsētu, klubu, kā arī visu apkārt, kas ir radīts visiem. Ikvienam, kas atrodas komandā ir svarīgi, lai visi justos kā mājās un varētu spēlēt savu lielisko līdzjutēju priekšā,” izteicies Skvorcovs. “Tieši tāpēc gaidu nākamo sezonu, lai darītu visu, lai sasniegtu virsotnes kopā ar komandu.”

“Esam ļoti priecīgi, ka izdevies pagarināt līgumu ar Skvorcovu uz vēl vienu sezonu un izbaudīt viņa daudzpusību uz ledus,” līguma pagarināšanu komentējis “Bulldogs” izpilddirektors Ole Nīlsens. “Gunāram ir ļoti profesionāla pieeja un attieksme, kā arī viņš ir mīlēts komandā. Līdz šīm viņš ir darbojies patiešām augstā līmenī un sagaidām, ka tas turpināsies arī nākamajā sezonā.”

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām