Rezultatīvajam Balceram spoža nakts AHL (VIDEO)

15/02/2018 08:59

Naktī uz ceturtdienu Amerikas hokeja līgā (AHL) tika aizvadītas vairākas regulārā čempionāta spēles. Vienā no tām spēkiem mērojās Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē ”Barracuda” un Taksonas ”Roadrunners”.

Latviešu uzbrucēja pārstāvētā komanda izcīnīja uzvaru 4:2, taču jāatzīmē, ka lielu artavu panākumā deva tieši Balcers, kurš atzīmējās ar diviem gūtajiem vārtiem un turpināja apliecināt savas kvalitātes.

Balcers sev atvēlētajā spēles laikā tikai divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, taču darīja to ar 100% precizitāti, abas reizes pārspējot ”Roadrunners” vārtsargu Hanteru Misku. Pirmajā vārtu guvumā Balcers izpildīja precīzu metienu no labās malas un panāca neizšķirtu 2:2.

Savukārt nedaudz vēlāk, trešajā trešdaļā, latvietis saņēma ripu atkal savā labajā malā, pavirzījās uz centra pusi un precīzi iemeta ripu vārtos – 3:2. Mūsu hokejists panāca svarīgu pārsvaru, ko ne tikai izdevās nosargāt, bet arī palielināt, jo Rorks Čartjē piecas minūtes pirms spēles beigām panāca 4:2.

Turnīra kopvērtējumā ”Barracuda” Klusā okeāna divīzijā ieņem priekšpēdējo septīto vietu ar 49 punktiem. Punktu attiecība divīzijā gan ir visai blīva, jo pirmajā vietā esošai ”Roadrunners” ir 57 punkti.

Tikmēr Balcers 45 mačos šajā sezonā izcēlies ar 33 punktiem (14+19) un ir rezultatīvākais komandas spēlētājs. Balcers ir vienīgais savā komandā, kurš pa vārtiem izpildījis vismaz 100 metienus, tomēr viņa kontā arī negatīvs lietderības koeficients mīnus trīs.