RFS grupas komandu duelī “Basaksehir” sagrauj “Hearts”

08/09/2022 22:54
Stambulas

Divu RFS pretinieču UEFA Konferences līgas A grupā cīņā Edinburgā ceturtdien Stambulas “Basaksehir” sagrāva Edinburgas “Hearts”. A grupā Skotijas vienība Edinburgas “Hearts” mājās ar 0:4 (0:1) zaudēja Stambulas “Basaksehir”.

26.minūtē rezultātu atklāja Hasans Ali Kaldirims, 67.minūtē rezultāta starpību dubultoja Jusufs Ndajišimije, 75.minūtē bumbu savos vārtos raidīja Stīvens Kingslijs, bet 82.minūtē 4:0 panāca Berkajs Ezdžans.

Jau ziņots, ka RFS ceturtdien šajā grupā viesos spēlēja 1:1 (0:0) ar Itālijas A sērijas klubu Florences “Fiorentina”. RFS rindās ar gūtiem vārtiem izcēlās Andrejs Iličs, bet “Fiorentina” labā vārtus guva Antonīns Barāks. UEFA Konferences līga ir Eiropā trešā līmeņa klubu turnīrs aiz Čempionu līgas un Eiropas līgas.

2022./2023.gada sezonas fināls notiks Prāgā. Šī Konferences līgas sacensībām ir otrā sezona. Pirmajā sezonā “Roma” finālā Tirānā ar 1:0 uzvarēja Roterdamas “Feyenoord”.