RFS izbraukumā sagrauj “Jelgavu”

07/10/2018 15:03
RFS, Sportazinas.com

RFS komanda svētdien “SynotTip” Latvijas futbola virslīgas 24.kārtas ietvaros izbraukumā ar 4:0 (3:0) pārliecinoši apspēlēja “Jelgavu”.

Rīdzinieku labā divus vārtus šajā mačā iesita ukraiņu leģionārs Maksims Marusičs, kamēr pa reizei izcēlās brazīlietis Eliveltu un Dāvis Indrāns.

Šīs spēles rezultātu jau otrajā minūtē pēc standartsituācijas atklāja Marusičs, kurš vēlreiz bija precīzs 26.minūtē, realizējot 11 metru soda sitienu. Tikai četras minūtes vēlāk rezultāts kļuva jau 3:0, kad pēc jelgavnieku kļūdas vārtus guva Eliveltu.

RFS komandai šajā mačā piederēja liels pārsvars, bet 57.minūtē “Jelgava” turklāt palika mazākumā, jo otro dzelteno kartīti saņēma krievu aizsargs Naims Šarifi. Ceturto bumbu mājinieku vārtos RFS raidīja Indrāns, kurš 82.minūtē izmantoja kārtējo kļūdu jelgavnieku vārtos.

RFS lielāko daļu turnīra atradās kopvērtējuma līderpozīcijā, bet iepriekšējās sešās spēlēs bija cietusi piecus zaudējumus, kas licis atkāpties uz trešo pozīciju.

Abām komandām šī šosezon bija pēdējā, ceturtā, tikšanās. Iepriekšējās trīs uzvaras arī svinēja RFS – 3:0, 2:0 un 1:0.

RFS no kopvērtējuma līderes “Riga” komandas šobrīd šķir septiņi punkti.

Vēlāk plkst.15 iepriekšējo divu sezonu čempione Jūrmalas “Spartaks” Slokā spēkosies ar “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” komandu, bet plkst.17 “Liepāja”/”Mogo” komanda kārtējā Kurzemes derbijā savā laukumā uzņems “Ventspili”.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka 24.kārtas ievadā “Riga” sestdien savā laukumā ar rezultātu 2:1 pārspēja “Metta”/”Latvijas Universitāte” (LU) komandu.

Virslīgas kopvērtējuma galvgalī ar 56 punktiem 24 spēlēs ir “Riga”, kamēr 49 punkti 23 mačos ir “Ventspilij”, bet tikpat punktus iekrājusi RFS, kas gan par kurzemniekiem aizvadījusi vienu cīņu vairāk. Viņiem uz papēžiem ar 42 punktiem min “Liepāja”/”Mogo”, kamēr 37 punkti ir iepriekšējo divu gadu valsts čempionei Jūrmalas “Spartaks”. Tikmēr 18 punktus iekrājusi “Jelgava”, pie 13 punktiem tikusi “Metta”/LU vienība, kamēr pēdējā ar pieciem punktiem ir “Valmiera Glass”/ViA komanda.

Šajā sezonā astoņas virslīgas komandas aizvadīs četrus apļus, tādējādi kopumā katra nospēlēs pa 28 mačiem. Sezona noslēgsies 10.novembrī.

Iepriekšējā sezonā Jūrmalas “Spartaks” otro gadu pēc kārtas izcīnīja valsts čempionu titulu, aiz sevis atstājot “Liepāja”/”Mogo” vienību, kamēr trešā palika “Riga”.