RFS jau ceturto spēli pēc kārtas nespēj gūt vārtus: kārtējais 0:0

12/05/2019 18:17

“Jelgavas” komanda svētdien “Optibet” Latvijas futbola virslīgas turnīra mačā savā laukumā nospēlēja neizšķirti 0:0 (0:0) ar RFS vienību.

RFS vārtus nav guvusi četrus mačus pēc kārtas un ar 0:0 noslēgusi pēdējās trīs spēles, kā dēļ apdraudēta Rīgas komandas līderpozīcija turnīra tabulā.

Pirmajā puslaikā liels pārsvars bija viesiem, vairākas reizes mājinieku vārtu drošību apdraudot bijušajam jelgavniekam Gļebam Kļuškinam. Vienā no spēles epizodēm bumbu no vārtu līnijas izsita “Jelgavas” aizsargs Renārs Rode.

Arī otrajā puslaikā laukumā saimniekoja viesi, taču vārtus gūt nespēja, mačam noslēdzoties bezvārtu neizšķirti.

Rīgas klubs sezonu sāka ar septiņām uzvarām, taču nu punktus zaudējis jau četros mačos pēc kārtas, kas tikai līdz divu punktu atstatumam ļāvis pietuvoties tuvākajai sekotājai kopvērtējuma tabulā “Riga”. Savukārt “Jelgava” pamazām iekrāj punktus, jo tā nav zaudējusi piecos mačos pēc kārtas – četri neizšķirti un viena uzvara, kas no pirmā četrinieka liek atpalikt tikai par punktu.

Šī būs pirmā RFS spēle pēc ilgāka pārtraukuma, kad komandā nav neviena diskvalificētā spēlētāja, kamēr “Jelgavai” tieši šī iemesla dēļ nevarēja palīdzēt viens no līderiem Dāvis Indrāns.

Šo komandu pirmā apļa cīņā RFS savā laukumā guva uzvaru ar 2:1.

Šobrīd Jūrmalas “Spartaks” stadionā Slokā uzņem “Liepāju”. Maču iespējams vērot Latvijas Televīzijas (LTV) 7.kanālā.

Visbeidzot nupat šodien kopvērtējuma pēdējā vietā esošā “Metta” savā laukumā uzsāks maču ar “Ventspili”. Šo cīņu pārraidīs “Best4Sport TV Extra” kanāls, kas bez maksas pieejams lietotnē “Shortcut”.

Šīs kārtas izspēle noslēgsies pirmdien, kad “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” uzņems čempioni “Riga”, bet šo kārtu izlaiž “Daugavpils”.

Ar 11 spēlēs gūtiem 24 punktiem virslīgas vadībā šobrīd ir RFS, kam ar 22 punktiem seko “Riga”, trešā ar 16 punktiem ir “Daugavpils”, bet ceturto vietu ar 14 punktiem deviņos mačos ieņem “Valmiera Glass”/ViA. Tālāk ar 13 punktiem desmit cīņās ir “Ventspils” un “Jelgava”. Savukārt tālāk ar desmit punktiem ir Jūrmalas “Spartaks”, astotā ar astoņiem punktiem ir “Liepāja”, kamēr turnīra tabulas lejasdaļā ar sešiem punktiem ir “Metta”.

Kā zināms, šajā sezonā virslīgā startē deviņas komandas, kas ir par vienu vairāk nekā pērn, līdz ar to viena vienība izlaiž konkrēto kārtu. Plānojams, ka nākamajā sezonā virslīgā startēs desmit vienības.

Sezona noslēgsies 9.novembrī.

Sākot ar šo sezonu, par turnīra ģenerālsponsoru kļuvis uzņēmumu grupa “Optibet”. Jaunais sadarbības līgums starp biedrību “Latvijas Futbola virslīga” un “Optibet Sporta bārs” noslēgts uz turpmāko divu sezonu periodu. Tāpat turnīram ir jauna vizuālā identitāte.

Pirms iepriekšējās sezonas turnīra rīkotāji noslēdza 2+1 gadu sadarbību ar “Best4Sport TV” kanālu, kas tādējādi pārraida virslīgas mačus. Šajā sezonā futbola virslīgas spēles atgriezušās arī kanālā “Sportacentrs.com TV” un Latvijas Televīzijas 7.kanālā (LTV 7).

Iepriekšējā sezonā pirmo reizi kluba vēsturē par čempioni kļuva “Riga” komanda, aiz sevis atstājot “Ventspils” vienību, bet trešā bija RFS.