RFS jaunieguvums Popzlatanovs: Var redzēt, ka klubs ir profesionāls un labi organizēts

18/01/2021 17:12

“Optibet” virslīgas kluba RFS jaunpienācējs Jovans Popzlatanovs spēlē ar “Metta”, ko RFS uzvarēja ar 4:0, laukumā devās otrajā puslaikā. Pēc debijas mača viņš ar vienības mājaslapā dalījās domās par aizvadīto maču.

“Esmu ļoti priecīgs. Pirmais iespaids RFS klubā ir tikai pozitīvs – visi puiši uzņēma ļoti silti un draudzīgi, var redzēt, ka klubs ir profesionāls un labi organizēts,” RFS mājaslapā citēts futbolists.

“Runājot par pirmo spēli, bija patīkami doties laukumā. Pretinieki gan bija gados ļoti jauni, taču nepiekāpīgi. Varēja just, ka esam pārāki. Manuprāt varējām uzvarēt arī ar lielāku pārsvaru, taču šoreiz neizdevās realizēt savus momentus. Pārbaudes spēlēs gan rezultāts nav svarīgākais. Labi, ka izvairījāmies no savainojumiem un ieguvām spēļu praksi, kas sagatavošanās posmā ir ļoti svarīga”, – pēc mača izteicās Popzlatanovs. Nākamo pārbaudes spēli RFS aizvadīs sestdien 23. janvārī, kad tiksies ar “Valmiera FC”.

Pēdējās četras sezonas Popzlatanovs pavadīja Skopjes “Vardar” klubā ar kuru aizvadītajā sezonā kļuva par valsts čempionu. “Vardar” viņš spēlēja kopā ar citu RFS jaunpienācēju Darko Micevski.

Laukumā Popzlatanovs parasti spēlē labā pussarga pozīcijā. Viņš bija stabila vērtība “Vardar” pamatsastāvā un 2019./2020.gada sezonā piedalījās 16 spēlēs no 18, turklāt tā ne reizi arī netika nomainīts. “Vardar” viņš pildīja komandas kapteiņa asistenta funkcijas un sezonas piecās noslēdzošajās spēlēs laukumā devās ar kapteiņa apsēju.

Pieslēgties

Dienas fokusā

02/03/2021 16:59

“Danku” konkursā gatavojas startēt spēlētājs, kurš NBA karjerā nav “iedankojis” ne reizi

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) “danku” konkursā, kas šogad risināsies Zvaigžņu spēles puslaika pārtraukumā, plāno piedalīties Indiānas “Pacers” spēlētājs Kasijuss Stenlijs, kurš šosezon nav izpildījis nevienu sekmīgu “danku”. Medija ESPN žurnālists…