RFS jaunu galveno treneri atraduši Lietuvā

Latvijas “Synottip” futbola virslīgas komanda RFS savos sociālajos tīklos paziņojusi par jauno komandas galveno treneri. Vakanto amatu ieņems Lietuvas speciālists Valds Dambrauskas, kurš iepriekš vadījis Kauņas “Žalgiris” komandu Lietuvā.

Šobrīd 40 gadus vecais Dambrausks profesionāli futbolu nav spēlējis, bet ieguvis trenera izglītību Londonas universitātē. Vēlāk Dambrausks strādājis Mančestras “United” akadēmijā, tāpat darba gaitas viņu aizvedušas uz Londonas “Fulham” un citu Londonas komandu “Brentford”.

Pēc atgriešanās no Anglijas, Dambrausks strādājis ar Lietuvas U19 izlasi. Tāpat speciālists pildīja Paņevežu “Ekranas” galvenā trenera Valda Urbona asistenta pienākumus. Zīmīgi, ka Urbons aizvadīto sezonu noslēdza kā Latvijas čempionies, sezonas izšķirošo nogriezni stājoties pie Jūrmalas “Spartaks” stūres.

2015.gadā Dambrausks kļuva par Kauņas “Žalgiris” galveno treneri un divu sezonu laikā izcinīja visus iespējamos titulus Lietuvā, 2017.gadā pievienojot arī Superkausu. Komandu Dambrausks pameta šā gada oktobrī, kad “Žalgiris” nespēja pārraut neveiksmju sēriju.

2016.gadā Dambrausks tika atzīts par Lietuvas gada treneri.

💥💥 BOOOOOM💥💥 🔝 . Dārgie draugi! Esam klāt ar lieliskām ziņām un Jūs esat pelnījuši to uzzināt pirmie. Esam panākuši vienošanos ar jauno RFS galveno treneri – Valdas Dambrauskas !🦁 ✅Valdas Dambrauskas dzimis 1977. gada 7. janvārī Pakruojis, Lietuvā. Studējis Sport Science un Coaching Londonas universitātē, kā arī strādājis tādās akadēmijās kā @fulhamfc @manchesterunited un @brentfordfc Vēlāk Valdas devās atpakaļ uz dzimteni, kur, strādājot par galvenā trenera asistentu ar klubu FK Ekranas vienā sezonā izcīnīja gan Lietuvas A sērijas čempiona titulu, gan Super kausu. Paralēli trenējis arī Lietuvas U19 futbola izlasi. 2015. gada sezonā kļuvis par @fkzalgiris galveno treneri, divus gadus pēc kārtas ieguva visus iespējamos titulus Lietuvā. 2017. gadā pievienojot vēl vienu trofeju- Super kausu. 2016. gadā Valdas Dambrauskas atzīts par Lietuvas gada treneri! #RFS #TRENERIS #vissnotiek #Lietuva#fczalgiris. #zalgiris #coach #headcoach #footballcoach #welcome #welcomecoach #newcoach

A post shared by Futbola klubs RFS (@fk_rfs) on

 

 

 

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar