RFS Latvijas kausa izcīņas spēlē gūst 15 vārtus

08/07/2018 00:42

Latvijas kausa izcīņas futbolā noslēdzošajā astotdaļfināla spēlē graujošu uzvaru svinējusi Latvijas “SynotTip” virslīgas līdere RFS, kas savā Arkādijas stadionā ar rezultātu 15:0 sagrāva Latvijas 2. līgas Vidzemes reģiona komandu “Limbaži”.

RFS ar šo spēli uzsāka dalību 2019. gada Latvijas kausa izcīņas turnīrā, kamēr “Limbažiem” iepriekš nācās pārvarēt divas papildus kārtas, tajās ar futbolam netipisku rezultātu 6:3 pieveicot “Priekuļus” un ar 1:0 uzvarot “Ogres novada sporta centra” futbolistus.

Šīvakara mačā rezultātu jau astotajā minūtē atklāja Roberts Uldriķis, kurš tālākajā cīņas gaitā sasniedza arī hat-trick. Tāds pats sasniegums padevās arī baltkrievu leģionāram Dmitrijam Platonovam un otrajā puslaikā arī talantīgajam Dāvim Indrānam. Divus vārtus guva Roberts Savaļnieks, bet pa vārtiem Vjačeslava Isajeva, Maksima Toniševa, Arta Jaudzema un Aleksandra Solovjova kontā.

Rīdzinieki limbažnieku vārtos jau pirmajā puslaikā bija raidījuši astoņas bumbas, kamēr otrajās 45 minūtēs savu tempu maliet samazināja.

Kā jau ziņojām, tad citās spēlēs Latvijas čempione Jūrmalas “Spartaks” ar 8:1 sagrāva Rīgas “Ghetto/Gvatar”, “Ventspils” ar 2:1 apspēlēja Rīgas “BetLanes”, “Riga FC” ar 2:0 – Olaines “Super Nova”, Rīgas “Metta/LU” ar 2:1 – “Jelgavu”, “Valmiera Glass/ViA” ar 3:0 – “Preiļus/BJSS”, “Daugavpils/Progress” ar 6:2 – “Grobiņu”, kā arī “Liepāja/Mogo” viesos ar 5:0 – “RTU/Skonto Academy”.

Virslīgas kopvērtējumā RFS ar 34 punktiem atrodas pirmajā pozīcijā – sešus punktus virs “Riga FC”.