RFS paliek mazākumā, bet spēj uzvarēt “Metta/LU”

07/08/2017 20:14

RFS komanda pirmdien “SynotTip” Latvijas futbola virslīgas 17.kārtas spēlē, pēdējās 33 minūtes aizvadot mazākumā, ar 1:0 (1:0) uzvarēja “Metta”/”Latvijas Universitāte” (LU) komandu.

Spēles vienīgos vārtus 11.minūtē, precīzi sitot ar galvu, guva RFS spēlētājs Eduards Višņakovs, kuram šī bija debija šajā komandā, bet tieši viņš par rupju spēli 57.minūtē savu komandu atstāja mazākumā, jo nopelnīja sarkano kartīti.

Tomēr “Metta”/LU skaitlisko pārsvaru nespēja izmantot, virslīgā svinot trešo neveiksmi pēc kārtas.

RFS vienība jūlija vidū nospēlēja 1:1 ar “Jelgavu”, bet kopš tā laika oficiālos mačos laukumā nebija devusies. Zīmīgi, ka šis RFS komandai bija tikai otrais virslīgas mačs kopš Jāņu laika.

Pagājušajā nedēļā RFS paziņoja par Latvijas izlases aizsarga Kaspara Dubras piesaistīšanu. Viņš tika iekļauts komandas pieteikumā, taču laukumā šajā spēlē nedevās. Tāpat iepriekš pārbaudes spēlē pēc vairāk nekā gadu ilga pārtraukuma laukumā atgriezās un vārtus guva pussargs Aleksandrs Cauņa, kura gan pirmdien pieteikumā nebija.

Tikmēr “Metta”/LU komanda jūlija vidū, uzvarot “Liepāja”/”Mogo” futbolistus, bija pietuvojušies virslīgas pēdējās vietas atstāšanai, tomēr kopš tā laika komanda zaudējusi “Ventspilij” un Jūrmalas “Spartakam”, nespējot iesist vārtus, tagad “sausā” paliekot trešo maču pēc kārtas.

Viesiem šajā mačā nepalīdzēja pieredzējušais uzbrucējs Gatis Kalniņš, kurš izcieta vienas spēles diskvalifikāciju.

LETA jau ziņoja, ka pārējos 17.kārtas mačos sestdien “Spartaks” savā laukumā ar 2:0 pārspēja “Riga” komandu, sarūpējot rīdzinieku jaunajam galvenajam trenerim Slavišam Stojanovičam zaudējumu, bet “Ventspils” savā laukumā ar 1:0 uzveicot “Jelgavu”, ielaužoties kopvērtējuma trijniekā.

Virslīgas kopvērtējuma līderpozīcijā ar 28 punktiem 13 mačos ir “Spartaks”, kam ar 23 punktiem 14 cīņās seko “Liepāja”/”Mogo”, bet “Riga” un “Ventspils” komandām ir par trim punktiem mazāk, taču ventspilniekiem ir labāka bilance savstarpējās spēlēs.

Savukārt RFS nu ir 19 punkti, kamēr 17 punkti ir “Jelgavai”, kamēr turnīra tabulu ar deviņiem punktiem noslēdz “Metta”/LU.