RFS paraksta līgumu ar ukraiņu vārtsargu

Futbola klubs noslēgusi līgumu ar 22 gadus veco ukraiņu vārtsargu Daņilo Kučeru, vēsta kluba Twitter konts.

Līgums noslēgts uz divām sezonām ar iespēju vēl uz vienu gadu turpināt sadarbību. Iepriekšējā sezonā RFS pamatvārtsargs bija latvietis Kaspars Ikstens, kurš aizvadija 27 no 32 Latvijas futbola virslīgas spēlēm.

Kučers pērnajā sezonā pārstāvēja Latvijas futbola virslīgas komandu “Daugavpils”, kura nospēlēja visas 32 spēles virslīgā, sešās no tām nosargājot vārtus neskartus. Daugavpils komanda izcīnot astoņu panākumus, septiņas reizes spēlējot neizšķirti un 17 reizes piedzīvojot zaudējumus, pagājušo sezonu virslīgā noslēdza astotajā pozīcijā.

Jau ziņojām, ka RFS uz diviem gadiem pagarināja līgumu ar galveno treneri Valdu Dambrausku. Kā arī pirms dažām dienām galvaspilsētas klubs sastāvu papildināja arī ar pussargu Renāru Varslavānu.

Jaunā Latvijas futbola virslīgas sezona sāksies marta vidū. Šajā sezonā Virslīgas čempionātā turpinās spēlēt gan “RFS”, gan “Daugavpils” komandas, kurām pievienosies vēl astoņi klubi – “Riga”, “Ventspils”, “Valmiera”, “Liepāja”, “Metta”, “Spartaks”, “Jelgava” un debitanti “Tukums 2000”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par