RFS pārbaudes spēlē uzvar jaunizveidoto klubu Jūrmalas “Noah”

28/01/2021 19:05
FK RFS

Latvijas vicečempione futbolā RFS ceturtdien Rīgā pārbaudes spēlē ar minimālu rezultātu pieveica jaunizveidoto klubu Jūrmalas “Noah”.

Rīdzinieki Olimpiskajā sporta centrā notikušajā duelī uzvarēja ar rezultātu 1:0 (0:0).

Jūrmalnieki varēja izvirzīties vadībā otrā puslaika sākumā, kad 11 metru soda sitienā pa vārtu stabu trāpīja Vladislavs Kuzmins. Uzvaras vārti Elvja Stugļa kontā, kurš noslēdza stūra sitiena izspēli ar precīzu raidījumu ar galvu. RFS rindās tikai Leonels Strumija aizvadīja visas 90 minūtes.

Jau ziņots, ka “Noah” pretendē uz spēlēšanu Latvijas futbola virslīgā, kur varētu aizstāt pirmās līgas čempioni Daugavpils “Lokomotiv”. “Noah” komandas sastāvā šobrīd atrodami tādi Latvijā pazīstami futbolisti kā Rūdolfs Soloha, Vladislavs Kurakins, Rendijs Šibass, Alans Siņeļņikovs, Ņikita Kovaļonoks, Eduards Višņakovs un Anastasijs Mordatenko.

Tāpat ceturtdien Jūrmalas “Spartaks” “Skonto” hallē ar rezultātu 1:0 (0:0) uzvarēja “Daugavpili”. Jūrmalniekiem uzvaru nesošos vārtus spēles 65.minūtē guva nigēriešu centra uzbrucējs Okosi Edhere.